SkypePhone: Britové si zavolají zdarma

Nedávno oznámený SkypePhone určený exkluzivně pro operátora Three dostal nyní konkrétní podobu. Trojka bude přístroj v Anglii a dalších zemích prodávat buď s paušálním programem zcela zdarma nebo s předplacenou kartou za 49 liber.

SkypePhone funguje jednak jako normální mobil, ale od jména Skype nemůže být daleko zkratka VoIP. Jestliže jste se u Trojky zavázali k používání běžného hlasového tarifu, nebo svůj kredit dobíjíte alespoň deseti librami měsíčně, pak můžete přes datové technologie 3G telefonovat a psát do sítě Skype zcela zdarma. S komunikacípřes Wi-Fi výbava telefonu vůbec nepočítá.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
SkypePhone v celé své kráse • v Anglii se smlouvou jako dárek

Samotný telefon tedy umí pracovat v sítích druhé i třetí generace, má 2Mpx fotoaparát, MP3 přehrávač a slot pro paměťové karty microSD. Ve Velké Británii bude dostupný už v pátek, ostatní země, kde Trojka působí, přijdou na řadu poději.


Ukázkové video přinesl magazín T3

Témata článku: Operátoři, Zdarma, Skype, Normální mobil

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8