Sledujte zápasy MS v hokeji na displeji telefonu

Zanedlouho začíná v Lotyšsku hokejové mistrovství světa a Eurotel jako oficiální partner České hokejové reprezentace přináší svým zákazníkům několik možností, jak dostávat aktuální informace o dění na ledě přímo do mobilního telefonu.

Hokej Tv

Unikátní služba na českém trhu, kde mohou zákazníci sledovat 24 hodin on-line zápasy českého týmu, záznamy a souhrny utkání, záznamy nejlepších momentů apod.

Službu je možno si objednat zasláním SMS zprávy ve tvaru HOKEJTV na 999888 a za celé MS v hokeji zaplatíte 75 Kč. První hokejový den, 5. května, mohou všichni vyzkoušet tuto službu zcela bezplatně.

Video zpravodajství

Tato služba přinese fanouškům všechny české góly do 10 minut od jejich střelení. Cena balíčku je 75 Kč. Telefon musí podporovat video, MMS nebo Javu. Aktivační SMS zprávu ve tvaru GOL zašlete na číslo 999888. Dále se nabízí balíček zahrnující nejdůležitější momenty zápasu, který lze aktivovat textovou zprávou ve tvaru MOMENTY.

SMS zpravodajství

Veškeré informace o českém týmu prostřednictvím SMS zpráv dostanete v balíčku za 50 Kč. Stačí zaslat textovku A CESI SMS opět na číslo 999888. Také si můžete aktivovat servis o výsledcích všech týmů na MS, a to zasláním SMS zprávy A MS na stejné číslo a za stejnou cenu.

SMS/MMS zpravodajství

Kombinované SMS a MMS zpravodajství o českém týmu v průběhu zápasů. Zákazník dostane formou textovek zprávy s aktuálními informacemi a vždy po skončení zápasu přijde MMS zpráva s celým souhrnem zápasu. Objednání kombinovaného servisu se provádí zasláním zprávy ve tvaru A CESI na číslo 999888.

Jako kombinovaný servis je také nabízen všeobecný výsledkový servis a zajímavosti o dění na šampionátu, pošlete textovku A MS na 999888. Za každý kombinovaný balíček zaplatíte 90 Kč a je samozřejmě potřeba mít telefon s podporou MMS.

Eurotel bude také nabízet po celou dobu konání mistrovství světa loga, vyzváněcí a uvítací melodie, fotografie hráčů nebo kreslené obrázky, vše s danou tématikou. Veškeré služby je možno si objednávat od 2. května a tímto dnem budou rovněž spuštěny webové stránky www.hokejtv.cz, kde budou k dispozici veškeré informace a další služby.

Diskuze (10) Další článek: Recenze Sony Ericsson MDS-70: na své tělo fantastické repro

Témata článku: Displej, Unikátní služba, Displej telefonu, Výsledkový servis, Telefon


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 39

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39