Slick: nový kecálek pro Symbian S60 i UIQ

Vývojářská skupina Lonely Cat Games, která má na svědomí aplikace jako je ProfiMail nebo SmartMovie, se dala do vývoje programu pro instant messaging běžícím na Symbianu S60 a UIQ 3.0. Je trochu s podivem, že se do takové aplikace nepustila už dávno, protože instant messaging je služba mezi uživateli velmi vyhledávána.

Majitelé symbianových smartphonů dnes pro provoz ICQ či jiných kecálků používají nejčastěji buď Qip nebo javový Jimm. Asi nejznámější aplikací je Agile Messenger, která ovšem značnou část své popularity ztratila poté, co byla zpoplatněna.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Do svého symbianového smartphonu (S60 3rd Edition nebo UIQ 3.0) si nyní můžete zdarma nainstalovat novinku s názvem Slick. Zatím je k dispozici zdarma v testovací verzi, základní funkce už ale splní. Tvůrci od Lonely Cat Games program vybavili podporou protokolů ICQ, Yahoo a AIM, další budou následovat v průběhu vývoje.

Stahujte zde (odkaz na stránku s dostupnými verzemi)

Diskuze (8) Další článek: Zábava v mobilu nemusí být drahá

Témata článku: Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Nov


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 27

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

** Xiaomi Mi 8 Lite má velmi dobrý poměr ceny a výkonu ** Zadní strana s gradientem není všechno a dnes ji skoro každý ** Vlastnosti často dražších modelů vyvažují zbytečné kroky vedle

Jakub Vrbacký | 21