Slováci k nám volají levněji než my k nim

Pokud mají zákazníci nejmladšího slovenského operátora O2 příbuzné v České republice, mohou jim volat za výhodné minutové sazby. Ovšem jedině tehdy, pokud se volané číslo nachází v české mobilní či pevné síti O2.

Výhoda platí pro slovenskou předplacenou kartu O2 Narovinu, kterou lze zakoupit za sníženou cenu 100 Sk i s kreditem ve výši 50 Sk. Zvýhodněná minutová sazba při volání do České republiky je stanovena na 7,90 Sk a je podmíněna měsíčním dobitím kreditu v minimální výši 500 Sk. Čeští zákazníci O2 při volání na Slovensko zaplatí 9,40 Kč. Pokud bychom započítali směnný kurz, rozdíl by byl ještě výraznější. Více informací o kartách O2 Narovinu najdete na slovenské MobilManii.

Tip: Voláte-li často k našim slovenským sousedům z České republiky, využijte nejvýhodnější sazby u předplacených tarifů O2 Fajn a Twist Home, které nabízejí volání na Slovensku již od 3,90 Kč za minutu.

Témata článku: Operátoři, O2, Ostatní

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14