Slovenský O2 dává zákazníkům kredit zdarma

Nejmladší slovenský mobilní operátor O2 dává pravidelně svým zákazníkům kredit zdarma. Jedinou podmínkou pro získání kreditu 100 Sk každý měsíc po dobu jednoho roku je zakoupení balíčku mobilního telefonu s předplacenou SIM kartou. Ceny takovýchto balíčků začínají na částce 2 494 Sk s telefonem Nokia 2610.

SIM karta obsahuje již počáteční kredit ve výši 50 Sk. Bonusový kredit bude po aktivaci SIM karty zákazníkovi přičten každý měsíc. Tento kredit má vždy platnost jeden měsíc a je čerpán prioritně.

Je to velmi zajímavý marketingový tah, na kterém může zákazník vydělat. U nás se mu podobá starší předvánoční akce T-Mobilu, kdy nabízel telefony v Twist sadách za korunu s tím, že cenu Twist sady dostal zákazník zpět ve formě kreditu. Akce slovenského O2 je ale výhodná i pro operátora, jelikož se dá předpokládat, že zákazníci budou SIM kartu s bonusem aktivně používat celý rok a tím operátor dostane příležitost přesvědčit tyto zákazníky k věrnosti.

Diskuze (1) Další článek: Akce k O2 Tandem: telefon LG KG110 za korunu

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Kredit, Zdarma, Nokia 2610, Zákaz, Předvánoční akce

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4