Slovenský O2 neblokuje portál O2 Active pro jiné operátory

Nejmladší slovenský mobilní operátor O2, na rozdíl od českého sourozence, neblokuje uživatelům jiných (i zahraničních) sítí, aby vstoupili na jeho oficiální wapové stránky wap.o2active.sk a stahovali si tak například bezplatně hry, vyzvánění či pozadí pro mobilní telefony.

V sekci „Stiahnite si“ najdete rovnou tři plné verze java her pro mobily (Stack It, Bublex a Footballz) a několik vyzváněcích melodií, videí a tapet s tématikou O2. Před stažením vybrané položky jste sice informováni o tom, že se jedná pouze o službu určenou zákazníkům tohoto operátora, nicméně jejich systém vaši objednávku přijme a položku si můžete bezplatně stáhnout.

Krom toho můžete využít portálu k přečtení horoskopu, zjištění aktuální předpovědi počasí, na návštěvu fotoblogu či k přístupu do nekonečné truhlice zpráv z celého světa, aniž byste byli zákazníky operátora.

Témata článku: Operátoři, O2, Port, Active, Operátor

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14