Slovenský Orange napodobuje akci bývalého Oskara

Mnoho z nás si pamatují proslulou akci bývalého Oskara, který před několika lety na Vánoce připravil volání ve zvolenou hodinu zdarma. Podobnou nabídku nyní připravil i slovenský Orange.

U něj je ovšem nabídka hodinového volání ještě o něco propracovanější a funguje ve dvou různých variantách. První z nich, kterou operátor spustil již toto pondělí, platí jen pro nové aktivace vybraných paušálních programů se závazkem. Zákazník si může zvolit až deset libovolných telefonních čísel ve vlastní či pevné síti a na tyto čísla bude následně volat zdarma každý všední den mimo špičku a po celé víkendy a svátky.

Druhá nabídka už Oskarovu bývalou akci připomíná daleko více. Od 9. března si zákazníci budou moci aktivovat službu „Happy Hour“, jenž bude znamenat bezplatné volání na všechny čísla ve vlastní síti zdarma. Volání zdarma samozřejmě nebude po celý den, ale právě pouze ve zvolenou hodinu. Orange připraví výběr tří časových pásem: mezi 10 až 11 hodinou, mezi 16 a 17 hodinou a také od 19 do 20 hodin. Měsíční poplatek za tuto službu bude 69 Sk.

Zdá se, že se Orange inspiroval také u Oskarova nástupce, Vodafonu, neboť slovenská MobilMania dále uvádí, že se tento operátor nyní zaměří především na stávající zákazníky, kterým chce přinášet po celý rok nějaké benefity a Happy Hour je jejich první vlaštovkou.

Diskuze (13) Další článek: Rádiový Sony Ericsson R306i: živé foto otevřeného véčka

Témata článku: Orange, Operátoři, Ostatní, A/B, Oskar

Určitě si přečtěte