Služba T-Mobile Kde je... v rámci Rodiny zdarma

Služba mobilního operátora T-Mobile Kde je… slouží k určení pozice, kde se nachází vybrané telefonní číslo v domovské síti. Aktivaci služby i zjištění polohy můžete provést přes menu T-Mobile rovnou ve vašem telefonu nebo rovněž na portálu t-zones (wapové i webové verzi). Pro zjištění polohy daného čísla potřebujete znát také jeho LPIN, který si daný účastník vybere sám při aktivaci služby a musí vám jej sdělit. Jedno zjištění polohy je účtováno částkou 4,76 Kč, nyní ale mohou vybraní zákazníci službu využívat zcela bezplatně.

Nabídka se vztahuje na ty, kteří jsou zapojeni do skupiny T-Mobile Rodina, což je zvýhodnění, které vám umožní bezplatné telefonování nejen ve vaší rodině. Pozornost této nové službě věnujeme v tomto podrobném článku. Všichni členové Rodiny mají vzájemné vyhledávání polohy bezplatné až do konce listopadu, poté jim bude vyhledání daného účastníka účtováno běžnou sazbou. Vyhledává-li člen skupiny Rodina polohu čísla mimo své uskupení, je mu toto učinění normálně naúčtováno.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Služba, Mobil, Rám

Určitě si přečtěte

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 39

Připravte Facebook a Google na svoji smrt

Připravte Facebook a Google na svoji smrt

** důležitost všemožných webových služeb ** A jak je budeme plnit daty, budou stále důležitější ** Jenže co se s nimi stane po smrti?

11.  11.  2017 | Čížek Jakub, Kluska Vladislav | 6