Smartphony THL oficiálně vstupují na český trh

Další z typicky čínských značek se hrne na náš trh. Oficiálním dodavatelem smartphonů značky THL pro český trh se stává společnost Lion Mobile, která má bohaté zkušenosti s lokalizací, prodejem a podporou čínských smartphonů na našem trhu. Je to mimochodem stejná firma, která k do ČR už delší dobu vozí smartphony značky Xiaomi. Prodej začíná na webu www.thl.cz.

Klepněte pro větší obrázek 
Z webu THL.cz

V Číně patří THL mezi  tradiční výrobce, mobilní telefony vyrábí již 12 let. „Je pro nás pocta, že si nás společnost THL vybrala jako výhradního partnera pro svou nastávající expanzi do Evropy. S THL nyní začínáme v České republice, v budoucnu však chceme rozšířit působnost i na další trhy v zemích střední a východní Evropy a také některé západoevropské trhy,“ nastiňuje plány Jiří Opletal, ředitel Lion Mobile.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
V nabídce zaujme například THL Ultraphone 4400 s baterií o kapacitě 4 400 mAh, náročnější uživatele osloví model THL T100s s 5" Full HD displejem, osmijádrovým procesorem MediaTek, 2 GB RAM a dvěma 13MPx značky Sony. Ceny smartphonů THL se pohybují v rozmezí 1 599 až 7 999 Kč.

Lion Mobile bude nyní pro telefony THL zajišťovat komplexní zákaznický servis včetně online a telefonické podpory a autorizovaného záručního i pozáručního servisu. Jako servisní organizace bude fungovat pro všechny přístroje THL, které budou dovezeny do Evropy v rámci oficiální distribuce.

Diskuze (44) Další článek: Gorila dostane uspávací injekci. Zůstanou jen předplacené služby

Témata článku: THL, Zákaznický servis, THL T100S, Jiří Opletal, Český trh, Tradiční výrobce, Český, Vstup, Trh

Určitě si přečtěte