SMS na Oskartě za 1,50 Kč: ale za jakou cenu? (+ zrušena Flexisazba)

Oskar dnes oznámil novou akci pro předplacenou Oskartu Super. Níže najdete kompletní tiskovou zprávu, zde je krátké shrnutí. Uživatelé Oskarty Super mají od dnešního dne k dispozici dva balíčky:

  • SMS balíček: 40 SMS za cenu 59,50 Kč (jedna za 1,50 Kč). Textovky je nutné poslat do sedmi dnů od aktivace, další balíček je možné pořídit až po těchto sedmi dnech.
  • Nonstop víkend: za 59,50 Kč lze pro následující víkend aktivovat volání zdarma ve vlastní síti.

Tato nabídka je ale bohužel dostupná pouze pro nové Oskarty Super, kde je běžná cena volání ve vlastní síti zvýšena na úroveň volání do jiných sítí. Lze sice využít Program dvojka a vybrat si dvě čísla ve vlastní síti, na která lze volat za 2,38 Kč/min, původní Oskarta je ale přesto většinou výhodnější.

Nabídka SMS za korunu padesát je dobrá, kazí ji ale, že jde opět o balíček, který je nutné manuálně aktivovat, pamatovat si, kdy se má aktivovat znovu. Je to složité a nepraktické.

Oskar zároveň u původní Oskarty ruší program Flexisazba. S ním mohli lidé, kteří na Oskartě měsíčně protelefonovali více než 700 Kč, volat za zvýhodněné sazby. Důvod ke zdražení je klasický: Flexisazbu údajně používalo málo zákazníků.


Tisková zpráva

Praha, 15. listopadu 2005 – Od dnešního dne mohou uživatelé předplacených karet posílat textové zprávy do všech sítí v ČR za 1,50 Kč i s DPH. Umožní jim to nová předplacená karta Oskar Vodafonu Oskarta Super.

Uživatelé nové Oskarty Super, se kterou Oskar Vodafone nyní přichází na trh, mohou využít trvalé nabídky a kdykoliv v průběhu roku si objednat ze 2 balíčků – SMS balíček a Nonstop víkend. S novým Programem Dvojka, se kterým zákazníci volají na 2 vybraná čísla ze sítě Oskar levněji, mohou zákazníci navíc ušetřit po celý rok.

SMS balíček obsahuje za 50 Kč (59,5 Kč s DPH) 40 SMS do všech sítí v České republice. V rámci předplacených karet se jedná o nejlevnější cenu za 1 SMS do všech sítí v ČR, a to 1,25 Kč (1,50 s DPH). Na poslání těchto textových zpráv má zákazník 7 následujících dnů od aktivace balíčku. Pokud je zákazník nevyužije, nepřevádí se. Další balíček si může zákazník pořídit až za 7 dní od předcházející aktivace.

Balíček Nonstop víkend stojí 50 Kč (59,5 Kč s DPH) a obsahuje neomezené volání zdarma do sítě Oskar po dobu příslušného víkendu. Pokud tedy zákazníci protelefonují každý víkend více jak 8 minut, vyplatí se jim aktivovat v rámci Oskarty Super balíček Nonstop víkend každý týden. Bezplatné volání se nevztahuje na čísla v rámci Programu dvojka.

Oskarta Super je také připravena na přenositelnost mobilního čísla a sjednocuje cenu za volání do všech sítí v České republice, a to na 6 Kč (7,14 s DPH) za minutu. Uživatelé si kdykoliv mohou zdarma aktivovat Program dvojka, v rámci kterého volají na 2 vybraná čísla ze sítě Oskar jen za 2 Kč (2,38 Kč s DPH).

„Netarifní zákazníci mají možnost volby mezi Oskartou Super a stávající Oskartou. Nová Oskarta Super je určena především pro ty, kteří rádi kombinují balíčky, nabízené služby i akční nabídky tak, aby mohli využívat služby co nejvýhodněji. Oskarta Super navíc nabízí volání do všech sítí za stejnou cenu podobně jako tarify Naplno, což zákazníci ocení především s blížící se přenositelností čísel,“ říká Lukáš Antoš, ředitel pro získávání nových zákazníků Oskar Vodafonu.

Současná služba Flexisazba, v rámci které mohli majitelé klasické předplacené karty při provolání více jak 700 Kč volat levněji, je zrušena. „Flexisazbu využívalo jen malé procento našich zákazníků. Pro zákazníky, kteří provolají v daném měsíci tuto částku, je výhodnější využívat naše tarifní programy. Pro ty, kteří přesto chtějí zůstat na předplacené kartě, jsme připravili novou Oskartu Super s Programem dvojka a výhodnými balíčky,“ vysvětluje Lukáš Antoš.

Navíc zákazníci, kteří si v rámci vánoční kampaně pořídí do 31.12. 2005 novou Oskartu Super, budou volat celé 4 víkendy komukoliv v síti Oskar zdarma[1]. Navíc, když si dobijí kredit nejpozději do konce ledna 2006 alespoň 500 Kč, získají k prvnímu takovému dobití zdarma neomezené volání v síti Oskar na další 4 následující víkendy. Zájemci tak mohou získat volání do sítě Oskar zdarma až po dobu 8 víkendů.

Oskar Vodafone tuto nabídku představil již začátkem listopadu spolu s nabídkou pro tarifní zákazníky. Zákazníci tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno) mohou s nabídkou Nonstop Vánoce volat neomezeně do sítě Oskar po dobu až jednoho roku. Uživatelé tarifu Rozjezd Naplno získávají neomezená víkendová volání do sítě Oskar zdarma po dobu až 3 měsíců.

Více informací na www.neomezenevolani.cz nebo na www.oskar.cz.

Diskuze (72) Další článek: Přenositelnost čísel: od 15. ledna

Témata článku: SMS, Oskar, Krátké shrnutí


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70