Sněhové a hudební ceny v SMS soutěži O2

Letos probíhá již druhý ročník O2 Snowboard Tour - přinese více závodů a více možností pro snowboardisty všech disciplín ale také pro všechny, kteří si chtějí zasoutěžit i bez snowboardu – s mobilem v ruce.

O2 SMS soutěž o snowboardové ceny:

  • 1.–20. cena: pětidenní snowboardový camp s Martinem Černíkem
  • 21.–40. cena: 20 ks snowboardových brýlí Quiksilver
  • 41.–10 040. cena: 10 000 DVD O2Snowboardová škola Martina Černíka

Stačí se zaregistrovat do soutěže na stránkách freeride.cz nebo czech-snowboarding.com. Registrací získá soutěžící speciální kód, který odešle formou SMS. Čím více SMS s daným kódem soutěžící pošle (z jednoho tel. čísla), tím větší je šance na výhru. Kompletní pravidla a více informací jsou na SMShrasnow.cz, nejen o snowboardingu a O2 snowboardové tour si mohou zákazníci přečíst v časopise Young Zone (zdarma na prodejnách O2 jako příloha časopisu O´svěžení). Soutěž trvá do 29.2.2008 a mohou se jí zúčastnit všichni bez ohledu na operátora.

Soutěž pro zákazníky O2 o lístky na Smashing Pumpkins

Každý zákazník O2, který zašle SMS ve tvaru BILLY na číslo 724 211 121, může vyhrát dvě vstupenky na pražský koncert Smashing Pumpkins. Koncert se koná 30. ledna 2008 ve sportovní hale na pražském výstavišti. Čím víc SMS soutěžící zašle, tím větší je šance na výhru. Více informací k soutěži najdete na youngzone.cz.

Diskuze (1) Další článek: O2: problémy s objednáním SIM zdarma

Témata článku: Operátoři, O2, SMS, Soutěž, Druhý ročník

Určitě si přečtěte