Softwarový update pro Nokii N73

Nokia ukazuje, že se nestará pouze o zdokonalování firmwaru nejnovějších telefonů, ale myslí i na uživatele starších modelů. Ještě před rokem jeden z nejoblíbenějších smartphonů Nseries N73 získává softwarové vylepšení. Nová verze firmwaru má označení 4.0812.4.x a do svého telefonu ji nainstalujete pomocí aplikace Nokia Software Updater. Verze obsahuje nově podporu mobilní televize (při použití s externím zařízením SU-33W) a poštovní klienty Express Mail. Vylepšeny jsou také Nokia Maps a podpora Javy. Podobně jako u dalších modelů Nokia, pro něž byl v poslední době vydán nový softwarový balík, je i u N73 konečně vyřešeno zkracování textových zpráv při použití diakritiky. Připomínáme, že operační systém Windows Vista stále není dočasně pro update podporován (viz Update firmwaru Nokií nefunguje na Windows Vista).

Témata článku: Nokia, Update, Softwarový update

Určitě si přečtěte

Windows 10 Fall Creators Update: Mnoho povyku (skoro) pro nic

Windows 10 Fall Creators Update: Mnoho povyku (skoro) pro nic

** Máme tu další velkou aktualizaci Desítek ** Dramatické novinky ale nečekejte ** Jsou to povětšinou jen naprosté drobnosti

Včera | Polesný David, Čížek Jakub | 9

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8