Sony Ericsson AB900: hudba a bezpečné telefonování za jízdy

Kromě trojice mobilních telefonů, o kterých píšeme na jiném místě, dnes Sony Ericsson představil také další z řady příslušenství pro automobily – Bluetooth handsfree sadu AB900.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson AB900

Vzhledem k tomu, že novou sadu není nutné nijak instalovat, je vhodná do auta, do kanceláře i do domácnosti. Odepnutím ze sluneční clony automobilu je možno vzít si přístroj ihned s sebou a dále ho využít například při konferenčním hovoru v kanceláři. Handsfree se s telefonem spojuje automaticky a je kompatibilní se všemi telefony Sony Ericsson i ostatními značkami, jež podporují funkci Bluetooth.

Redukcí šumu a ozvěn zajišťuje handsfree vysokou kvalitu zvuku, jak během hovorů, tak při poslechu hudby. Tu je možno streamovat přímo z telefonu a poslouchat přes reproduktory automobilu – handsfree se přes FM vlny spojí s rádiem, navíc díky funkci RDS není potřeba hledat volnou frekvenci. Přijímá-li se příchozí hovor, přehrávání se automaticky přeruší.

Bezpečné využívání telefonu umožňuje i snadné ovládání. Pomocí tlačítek lze přehledně nastavit pět nejčastěji volaných čísel i přehrání hlasové schránky. Součástí handsfree je i displej, který zobrazuje příchozí volání. Pohodlné využívání AB900 zajišťuje i doba hovoru až 25 hodin na jedno nabití baterie, pohotovostní doba přístroje zahrnuje až 40 dní a v případě streamování hudby handsfree vydrží až 18 hodin přehrávání.

Klepněte pro větší obrázek

Automobilové Bluetooth handsfree Sony Ericsson AB900 bude uvedeno na český trh v průběhu května tohoto roku.

Sony Ericsson AB900 ve zkratce:

  • Rozměry a hmotnost: 120 × 69 × 16 mm, 117 g
  • Redukce šumu, redukce ozvěny
  • Bluetooth: A2DP/2.0+EDR
  • Materiál: barvený plast
  • Barva: černá/stříbrná
  • Doba hovoru: až 26 hodin (streamování hudby až 18 hodin), pohotovostní doba až 1000 hodin
  • Počet tlačítek: 6
  • Baterie: BST-38
Diskuze (3) Další článek: T-Mobile: za video s banánem léto na hausbótu

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Příslušenství, Ericsson, Telefon, Hudba, Ostatní značka, Telefonování, Son, A/B

Určitě si přečtěte