Sony Ericsson dnes představí svůj pětimegapixel a tři další telefony

Od českého zastoupení Sony Ericssonu nám přišla pozvánka na dnešní tiskovou konferenci, která se má týkat představení nových telefonů. Vzhledem k tomu, že nekoná tradičně dopoledne, ale kupodivu až večer, znamená to jediné – tiskovka je synchronizována s celosvětovou premiérou. A opravdu, předzvěst se záhy potvrdila v diskusním fóru serveru Esato a na dalších webech.

Hlavní akci bude mít Sony Ericsson v Berlíně, kde proběhne večerní párty. Nejdůležitějším momentem tohoto večera bude představení nových telefonů, které by mělo proběhnou v šest hodin. Očekávány jsou čtyři novinky v čele s dlouho připravovaným modelem Sofia. Fandové značky už vědí, že se jedná o model s pravděpodobným označením K850i, který bude vybaven 5Mpx fotoaparátem a datovými přenosy HSDPA.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
První tři fotografie Sony Ericssonu K850i - Sofia

Dále by měl být představen nástupce modelu W950i, tedy „chytrého“ Walkmanu s obří pamětí, a také model s kódovým označením Shinobu – tenký výsuvný Walkman. K trojici novinek by se měl přidat ještě jeden model, o kterém zatím nevíme žádné podrobnosti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson Shinobu

Diskuze (53) | Nové letecké snímky Česka na Mapy.cz

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Telefony, Son, Sofia, Telefon

Určitě si přečtěte

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20

Tohle bude hit roku 2018. Čtečka v displeji je pomalejší, ale stejně ji budete chtít

Tohle bude hit roku 2018. Čtečka v displeji je pomalejší, ale stejně ji budete chtít

** Vivo všem vypálilo rybník, má první smartphone se čtečkou v displeji ** Vivo začne prodávat v prvním čtvrtletí a brzy dostane řadu konkurentů ** Čtečka od Synaptics pracuje s OLED panely, IPS displeje mají smůlu

15.  1.  2018 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 112