Sony Ericsson G700 Business: firemní dříč bez Wi-Fi

Před několika týdny vyšlo najevo, že kromě standardního modelu G700 bude Sony Ericsson nabízet také verzi bez integrovaného digitálního fotoaparátu s přídomkem Business. Švédsko-japonský výrobce se tedy vydá stejnou cestou, jako u některých svých modelů razí Nokia.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson G700 Business: rozdíl oproti základní verzi hledejte na zádech

Trošku mne zaráží pouze výběr modelu. Lépe bych pochopil, kdyby se podobná edice konala u vyššího modelu G900, který nabídne Wi-Fi. Tato technologie je také firemními zákazníky žádaná stále více. Takto se totiž na trh dostane zařízení, které funkčně téměř odpovídá už dosti starému smartphonu M600i. Novinka ve srovnání s ním obsahuje dvojnásobnou kapacitu operační paměti RAM a navíc je tu rádio, které ale můžeme jen těžko považovat za lákadlo pro firmy. Naopak stařeček M600i má k dispozici QWERTY. Navíc nesmíme zapomínat, že přibližně rok zpátky se Sony Ericsson chystal uvést do prodeje model M610i, který vypadá stejně jako M600i, navíc ale disponoval rádiem, 128 MB operační paměti a především síťovou kartou Wi-Fi. Současný krok s G700 Business tak můžeme považovat za další znak současného tápání výrobce.

Diskuze (7) Další článek: Sony Ericssony se přebarvují do zlata

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Wi-Fi, Sony Ericsson G700, Son, Business

Určitě si přečtěte

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

** Zenfone 4 Pro se pouští do boje s těmi nejlepšími z nejlepších ** Nabízí hodně výkonu, povedené UI a propracovaný fotoaparát ** Cena přes dvacet tisíc korun značí hodně sebedůvěry. Je oprávněná?

Dnes | Vrbacký Jakub | 1

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20