Sony Ericsson G700 Business: firemní dříč bez Wi-Fi

Před několika týdny vyšlo najevo, že kromě standardního modelu G700 bude Sony Ericsson nabízet také verzi bez integrovaného digitálního fotoaparátu s přídomkem Business. Švédsko-japonský výrobce se tedy vydá stejnou cestou, jako u některých svých modelů razí Nokia.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson G700 Business: rozdíl oproti základní verzi hledejte na zádech

Trošku mne zaráží pouze výběr modelu. Lépe bych pochopil, kdyby se podobná edice konala u vyššího modelu G900, který nabídne Wi-Fi. Tato technologie je také firemními zákazníky žádaná stále více. Takto se totiž na trh dostane zařízení, které funkčně téměř odpovídá už dosti starému smartphonu M600i. Novinka ve srovnání s ním obsahuje dvojnásobnou kapacitu operační paměti RAM a navíc je tu rádio, které ale můžeme jen těžko považovat za lákadlo pro firmy. Naopak stařeček M600i má k dispozici QWERTY. Navíc nesmíme zapomínat, že přibližně rok zpátky se Sony Ericsson chystal uvést do prodeje model M610i, který vypadá stejně jako M600i, navíc ale disponoval rádiem, 128 MB operační paměti a především síťovou kartou Wi-Fi. Současný krok s G700 Business tak můžeme považovat za další znak současného tápání výrobce.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Wi-Fi, Sony Ericsson G700

Určitě si přečtěte

Apple iPhone 8: každoroční upgrade ve stejném těle [recenze]

Apple iPhone 8: každoroční upgrade ve stejném těle [recenze]

** Tělo je prakticky stejné, až na skleněná záda ** Procesor je bestie, Apple předběhl konkurenci na řádný kus ** S designem si výrobce moc hlavu nelámal

Včera | Michlovský Jakub | 52

Zranitelnost Wi-Fi KRACK: Kdo by se měl bát nejvíce?

Zranitelnost Wi-Fi KRACK: Kdo by se měl bát nejvíce?

** Wi-Fi má problém ** Šifrování WPA trpí kritickou chybou ** Výrobci už naštěstí chystají záplaty

21.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 12

Konektivita na cestách. Chceme spolehlivé LTE, ne Wi-Fi ostrůvky

Konektivita na cestách. Chceme spolehlivé LTE, ne Wi-Fi ostrůvky

** Operátoři připravují LTE pro metro včetně tunelů. ** Najednou nás dopravní podnik překvapí Wi-Fi sítí v 6 stanicích. ** Najdou se výjimky, ale jinak je to s konektivitou na cestách bída.

21.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7