Sony Ericsson K550i: první fotografie

Server SlashPhone uveřejnil první kvalitní fotografie očekávaného telefonu Sony Ericsson K550i. Je na nich společně s již dříve představeným nejnižším modelem řady Walkman, Sony Ericssonem W200i.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Vlevo je známý Sony Ericsson W200i, vpravo očekávaná novinka Sony Ericsson K550i

Sony Ericsson K550i je model, který se na trhu postaví vedle populárního K800i a zařadí se tak do skupiny fotomobilů Cyber-shot. Už číselné označení dává najevo, že půjde o levnější a hůře vybavenou alternativu. Mobil dostane pouze 2Mpx fotoaparát, funkce automatického ostření (autofokus) však zůstane zachována. O provedení posuvného krytu optiky nejlépe svědčí fotografie, dobře jsou patrné také přisvětlovací diody.

Design novinky se drží zavedené značkové módy, pokovené klávesy působí velice hodnotně. Displej je ze stávajícího portfolia dobře známý TFT s rozlišením 176 × 220 bodů. Nezvykle, na boku přístroje, je umístěn Fast-Port. Ve výbavě nechybí Bluetooth, FM-rádio, ani slot na paměťovou kartu.

V minulosti byl na špionážních fotografiích tento model zaměňován za rovněž očekávaný a designově podobný Sony Ericsson K770i. Představení novinky se všeobecně očekává v únoru na veletrhu v Barceloně.

Diskuze (9) Další článek: Samsung Ultra 10.9: tenký nástupce D900

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Sony Ericsson K550i, Sony Ericsson K770i, Sony Ericsson W200i, Fotografie, Foto, První fotografie, Son

Určitě si přečtěte