Sony Ericsson K700 bude mít méně paměti, než se čekalo

Na ruském serveru Mobile Review vyšla recenze mobilního telefonu Sony Ericsson K700 (odkaz na anglickou verzi). Objevila se v ní nová informace k vnitřní paměti mobilu. Ačkoli Sony Ericsson ohlašoval paměť 32 MB, ve skutečnosti je uživateli k dispozici pouze 12 až 14 MB a ve zbytku jsou nainstalovány aplikace, které není možné z paměti odstranit. Na druhou stranu ale i tato paměť pro používání mobilního telefonu stačí. V Sony Ericssonu K700 sice najdeme přehrávač hudebních souborů MP3, ten by ale nebyl prakticky využitelný ani s 32 MB paměti a paměťovou kartu telefon nepodporuje.

V závěru recenze můžeme číst, že v září by Sony Ericsson měl představit nový model T založený na stejné platformě jako K700 a předchůdci. Měl by nabídnout paměťové karty, vnitřní paměť 64 MB a megapixelový digitální fotoaparát. Je to samozřejmě jen šuškanda, server Mobile Review ale má často velmi přesné informace a tento telefon by navíc přesně sedl do portfolia Sony Ericssonu.

Diskuze (20) Další článek: Nová verze Agile Messengeru (ICQ na mobilu)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Son, Nová informace


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9