Sony Ericsson M610i: neprodejný prototyp na prodej za 1000 euro

Na německém internetovém tržišti eBay se objevil zajímavý inzerát, na prodej je totiž dosud nepředstavený Sony Ericsson. Ne, že by bylo těžké zfalšovat přiložené fotografie, ale logo SE123 odpovídá způsobu označování předprodukčních přístrojů výrobce a jasně pak mluví fotografie systémových vlastností: je to Sony Ericsson M610i.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Co do multimédií, bude to pouze interpret, fotoaparát totiž chybí

Historie tohoto modelu je zajímavá. Už v zimě jsme jej očekávali jako nástupce modelu M600, tehdy se mluvilo o Sony Ericssonu Lizy. Pak ale byla představena na multimédia zaměřená P1i a všichni si mysleli, že je to sériová podoba Lizy. Nasvědčovala tomu celková konstrukce těla a zejména pak charakteristická klávesnice. V posledních týdnech se však objevily zprávy, že M610i skutečně přijde a vše nasvědčuje tomu, že to bude opět čistokrevný a výkonný pracovní nástroj, jako jeho předchůdce. Ani M610i nedostane fotoaparát a vlastně i v mnoha dalších bodech výbavy se „šestistovce“ podobá. Nejvýznamnější změnou je přidaný Wi-Fi modul a FM rádio.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Sony Ericsson M610i: vyrobeno v Číně, neschváleno k provozu, zkušební prototyp

Technické podrobnosti o Sony Ericssonu M610i si můžete přečíst na naší partnerské SEmanii, přiloženy jsou i schématické nákresy z manuálu telefonu.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Prototyp, Prodej

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

Včera | Láska Jan, Miksa Martin | 57


komerční sdělení

Komerční sdělení