Sony Ericsson otevírá první značkovou prodejnu v ČR

Sony Ericsson otevírá první značkovou prodejnu v ČR

Společnost Sony Ericsson dnes otevírá v pražském obchodním centru Palladium svou první značkovou prodejnu v regionu střední a východní Evropy. Zákazníci zde naleznou nejen kompletní sortiment telefonů, příslušenství a PC karet, ale i servis a poradenství. Celosvětově první značková prodejna Sony Ericsson byla otevřena v Londýně teprve před rokem a to při příležitosti pátého výročí založení společnosti. V nejbližší době se boudou otevírat také další dvě prodejny – v Maďarsku a Srbsku.

Návštěvníci pražské prodejny si mohou vyzkoušet a zakoupit veškeré aktuální produkty společnosti Sony Ericsson a rovněž se seznámit s nově představenými modely telefonů, které se teprve chystají do prodeje. Uvidí také PC aplikace a programy dodávané společně s telefony.

Pro snadnou orientaci v nabízeném portfoliu je prostor prodejny přehledně rozdělen na sekce dle zaměření jednotlivých produktů. Na jednom místě se tak nachází hudební Walkman mobily společně s hudebním příslušenstvím, fotomobily s označením Cyber-shot, samostatná sekce je pak věnovaná telefonům pro práci a své místo si našly i designové telefony.

Pražská prodejna je zároveň servisním místem pro záruční i pozáruční servis veškerých přístrojů Sony Ericsson. Drobné servisní zásahy budou prováděné na počkání. Vyškolený personál poskytne návštěvníkům také poradenství a ukázku kompatibility jednotlivých výrobků s dostupným příslušenstvím.

“Značková prodejna nám umožní lepší kontakt se zákazníky, kteří nám mohou poskytnout okamžitou zpětnou vazbu a můžeme tak produkty ještě více přizpůsobovat jejich požadavkům,“ řekl Tibor Wágner, ředitel společnosti Sony Ericsson pro region střední a východní Evropy.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson

4 komentářů

Nejnovější komentáře

  • . 28. 10. 2007 22:00:52
    Lidé odkojení šedým dovozem jsou a budou bohužel zklamáni.. Někdo holt...
  • . 28. 10. 2007 21:59:32
    K telefonům W řady se dávají zdarma reproduktory a to až do vyprodání...
  • Peter 26. 10. 2007 9:37:46
    Včera jsem navštívil prodejnu a to co se tu píše se nepotvrdilo, telefony...
Určitě si přečtěte

Recenze Essential PH-1: „Zkouší vystoupit z řady, ale...“

Recenze Essential PH-1: „Zkouší vystoupit z řady, ale...“

** Essential Phone od Andyho Rubina jde konečně do prodeje ** Zahraniční redakce oslovil nejen svým futuristickým vzhledem ** Špičkovou výbavu přitom nabídne za velmi sympatickou cenu **

Včera | Miksa Martin | 10

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

** Uměl neuvěřitelné věci, nebyl drahý, přesto díru do světa neudělal ** Simon měl některé prvky, které dodnes používají moderní smartphony ** Začal se prodávat v létě 1994, tedy před 23 lety

22.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 2

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

** Evropské ceny odborníků na spotřební elektroniku mají své vítěze ** V mobilní sekci převládá Huawei, nejcennější trofej získal Samsung ** Ceny také objevují jednu neznámou značku

22.  8.  2017 | Láska Jan


komerční sdělení

Komerční sdělení