Sony Ericsson otevírá první značkovou prodejnu v ČR

Společnost Sony Ericsson dnes otevírá v pražském obchodním centru Palladium svou první značkovou prodejnu v regionu střední a východní Evropy. Zákazníci zde naleznou nejen kompletní sortiment telefonů, příslušenství a PC karet, ale i servis a poradenství. Celosvětově první značková prodejna Sony Ericsson byla otevřena v Londýně teprve před rokem a to při příležitosti pátého výročí založení společnosti. V nejbližší době se boudou otevírat také další dvě prodejny – v Maďarsku a Srbsku.

Návštěvníci pražské prodejny si mohou vyzkoušet a zakoupit veškeré aktuální produkty společnosti Sony Ericsson a rovněž se seznámit s nově představenými modely telefonů, které se teprve chystají do prodeje. Uvidí také PC aplikace a programy dodávané společně s telefony.

Pro snadnou orientaci v nabízeném portfoliu je prostor prodejny přehledně rozdělen na sekce dle zaměření jednotlivých produktů. Na jednom místě se tak nachází hudební Walkman mobily společně s hudebním příslušenstvím, fotomobily s označením Cyber-shot, samostatná sekce je pak věnovaná telefonům pro práci a své místo si našly i designové telefony.

Pražská prodejna je zároveň servisním místem pro záruční i pozáruční servis veškerých přístrojů Sony Ericsson. Drobné servisní zásahy budou prováděné na počkání. Vyškolený personál poskytne návštěvníkům také poradenství a ukázku kompatibility jednotlivých výrobků s dostupným příslušenstvím.

“Značková prodejna nám umožní lepší kontakt se zákazníky, kteří nám mohou poskytnout okamžitou zpětnou vazbu a můžeme tak produkty ještě více přizpůsobovat jejich požadavkům,“ řekl Tibor Wágner, ředitel společnosti Sony Ericsson pro region střední a východní Evropy.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Son, Prodej, Servisní zásah, Počkání, Samostatná sekce

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

** Špičkový smartphone s bezrámečkovým AMOLED displejem ** Výkonu je na rozdávání a prostor dostává umělá inteligence ** Nedostatky má také, ale nejsou tak závažné

10.  12.  2017 | Láska Jan | 33

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14