Sony Ericsson P3i: ještě lepší nejlepší

Sony Ericsson začátkem května představil nový komunikátor řady P, který nese označení P1i. Novinka slučuje výhody stávajících komunikátorů M600i a P990i a přidává i něco navíc, například 3MPx fotoaparát.

Nyní ale vše nasvědčuje tomu, že P1i nebude vrcholem řady komunikátorů Sony Ericssonu pro příští rok. Pravděpodobně se chystá model P3i, který by měl nabídnou ještě větší výbavu. Jako první na existenci nového modelu upozornil velmi nenápadně Eldar Murtazin z ruského serveru Mobile-review.com, který při založení nové sekce v diskusním fóru „UIQ Smartphones“ uvedl do popisku seznam modelů, kterých se má daná diskuse týkat. Překvapením byla přítomnost neznámého modelu P3i.

Klepněte pro větší obrázek
Je toto nový Sony Ericsson P3i?

Na internetu se nyní objevila fotografie, na které je připravovaný Sony Ericsson P3i zachycen. Všimnout si můžeme především většího displeje a trochu jinak koncipované klávesnice. Kolébková tlačítka po vzoru modelu M600i, resp. P1i, však zůstávají zachována. O výbavě se zatím jen spekuluje, ale šušká se o obří vestavěné paměti (alá W950i) a navigaci.

Fotografie však mohou být podvrhem. Osobně bych u nejlepšího komunikátoru Sony Ericssonu čekal kameru pro videohovory. Na fotce přitom není nad displejem pořádně patrné ani sluchátko. Ať už je tato fotka dílem Photoshopu nebo ne, Eldar Murtazin se s předpovídáním nových modelů snad ještě nikdy nemýlil...

Diskuze (14) Další článek: Omlazená Nokia N95 dělá lepší fotky

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Lep, Son

Určitě si přečtěte