Sony Ericsson P700i: chystá se nový komunikátor

Sony Ericsson P700i: chystá se nový komunikátor

Minulý týden už vás partnerský server SEmania.cz informoval o tom, že se v datových souborech na serveru Sony Ericssonu objevila zmínka o modelu s označením P700i (zdroj si můžete prohlédnout sami). Půjde o přístroj s podporou sítí třetí generace, datové přenosy dále zajistí GPRS. EDGE by mělo opět chybět. Vybaven bude dotykovým displejem s QVGA rozlišením a neměla by chybět ani QWERTY klávesnice. Fotoaparát s rozlišením 2MPx bude vybaven autofocusem.

Model P700i ale moc nezapadá do stávající řady komunikátorů P, které se doposud jen zlepšovaly a číslo v modelovém označení se neustále zvyšovalo. Model P700i by rázem zapadl pod první model z řady P, tedy P800i. Výbava přitom bude oproti poslednímu modelu chudší. A jak chce výrobce odlišovat řady P a M? Zatím nevíme, ale připravovaný model M610i bude vybaven Wi-Fi a třímegapixelovým fotoaparátem, takže model P990i již nebude na špici.

Klepněte pro větší obrázek 

V souvislosti s novými informacemi o modelu P700i se objevila tato nová fotografie. Jedná se však o dokreslený obrázek modelu M610i. Je také patrné, že zde má fotoaparát rozlišení 3,2 MPx, kdežto ve specifikaci je uvedeno rozlišení 1600 × 1200 bodů, což odpovídá 2 MPx. Podoba modelu P700i tedy zatím není známa.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Komunikátor, Son

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

** Špičkový smartphone s bezrámečkovým AMOLED displejem ** Výkonu je na rozdávání a prostor dostává umělá inteligence ** Nedostatky má také, ale nejsou tak závažné

Včera | Láska Jan | 29

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14