Sony Ericsson P700i: chystá se nový komunikátor

Sony Ericsson P700i: chystá se nový komunikátor

Minulý týden už vás partnerský server SEmania.cz informoval o tom, že se v datových souborech na serveru Sony Ericssonu objevila zmínka o modelu s označením P700i (zdroj si můžete prohlédnout sami). Půjde o přístroj s podporou sítí třetí generace, datové přenosy dále zajistí GPRS. EDGE by mělo opět chybět. Vybaven bude dotykovým displejem s QVGA rozlišením a neměla by chybět ani QWERTY klávesnice. Fotoaparát s rozlišením 2MPx bude vybaven autofocusem.

Model P700i ale moc nezapadá do stávající řady komunikátorů P, které se doposud jen zlepšovaly a číslo v modelovém označení se neustále zvyšovalo. Model P700i by rázem zapadl pod první model z řady P, tedy P800i. Výbava přitom bude oproti poslednímu modelu chudší. A jak chce výrobce odlišovat řady P a M? Zatím nevíme, ale připravovaný model M610i bude vybaven Wi-Fi a třímegapixelovým fotoaparátem, takže model P990i již nebude na špici.

Klepněte pro větší obrázek 

V souvislosti s novými informacemi o modelu P700i se objevila tato nová fotografie. Jedná se však o dokreslený obrázek modelu M610i. Je také patrné, že zde má fotoaparát rozlišení 3,2 MPx, kdežto ve specifikaci je uvedeno rozlišení 1600 × 1200 bodů, což odpovídá 2 MPx. Podoba modelu P700i tedy zatím není známa.

Diskuze (10) Další článek: Nokia CA-100: nabijte Nokii z USB portu

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Son, Komunikátor


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14