Sony Ericsson představil ultratenký Walkman

Sony Ericsson dnes oficiálně představil nové telefony z multimediální řady Walkman. S jedním z nich, modelem W880i jsme se již dříve krátce seznámili. Zatímco Sony Ericsson W880i je určen jak pro sítě GSM, tak pro třígenerační UMTS, jeho bratrský model W888c se zaměří hlavně na oblast Číny, kde ještě sítě třetí generace nefungují.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Varianta Steel Silver

Společnost Sony Ericsson vkládá do modelů W880/W888 naděje především v souvislosti s revolučním designem. Šířka modelů je totiž pouhopouhých 9,4 mm, což dělá z těchto telefonů nejtenčí Sony Ericssony, které byly zatím představeny.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Varianta Flame Black

Další malou revoluci přináší Sony Ericsson i v podobě jednogigabajtové paměťové karty typu Memory Stick Micro, která bude standardní součástí balení. V telefonu by se pak měl podle oficiálních informací objevit vylepšený software Walkman player 2.0 pro práci s hudebním obsahem. 

Oba modely budou vybaveny dvoumegapixelovým fotoaparátem s možností úpravy fotografií přímo v telefonu. Možnost prohlížení fotografií na displeji si vychutnáte díky aktivní TFT technologii displeje s barevností 262 144 odstínů a rozlišením 240 × 320 bodů.

Diskuze (9) Další článek: Další miniaturizace: Wi-Fi, bluetooth a rádio na jednom čipu

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Walkman, Sony Ericsson W880i, Son, Ultra

Určitě si přečtěte