Sony Ericsson: předzvěst nového modelu?

Fanoušci značky Sony Ericsson si všimli zdánlivé maličkosti. Na webových stránkách anglického zastoupení společnosti jsou k vidění malé grafické upoutávky na různé služby a mezi nimi se střídá série grafických boxíků, na kterých je patrný neznámý telefon. Upoutávky směřují na interaktivní návody k funkcím telefonů. Jedná se jen o velmi malý obrázek, ale každopádně se nepodobá žádnému ze současných modelů značky. Nejblíže má k Samsungu D800, ale je samozřejmě nesmyslné, aby se na stránkách Sony Ericssonu objevila ikona s telefonem konkurence.

Klepněte pro větší obrázek
Maskovaný nový model na stránkách Sony Ericssonu?

Patrný je velký displej a stříbrný ovládací prvek, zřejmě joystick. Kolem něj jsou seskupena funkční tlačítka. Pravděpodobná je výsuvná konstrukce, ale v diskuzních fórech se spekuluje také tom, že by se mohlo jednat o nový komunikátor řady M, který by měl po vzoru komunikátorů s Windows Mobile na místě současné QWERTY klávesnice joystick a funkční tlačítka.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Různé podoby grafické upoutávky

Nevěříme tomu, že by Sony Ericsson vypustil takovou indicii. Sice by to byla zábavná hra, ale spíše se jedná o dílo grafika, který se nechtěl současným portfoliem značky inspirovat.

Klepněte pro větší obrázek
U jiných upoutávek používá Sony Ericsson fotografie svých telefonů nebo grafiku, ze které jsou rysy telefonů Sony Ericsson patrné. Že by tedy na tom přeci jen něco bylo?

Diskuze (1) Další článek: Windows Mobile v barvách iPhone se Applu vůbec nelíbí

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Model, Son

Určitě si přečtěte