Sony Ericsson S700i: konec prodeje

Sony Ericsson a jeho distributoři v České republice ukončují prodej mobilního telefonu S700i. Moc dlouho si na trhu nepobyl: poprvé se objevil v polovině listopadu za 22 990 Kč a po půl roce končí na ceně 9 990 Kč (jde o oficiální ceny, telefon se dá sehnat ještě levněji).

Klepněte pro větší obrázek

České zastoupení Sony Ericssonu nám sdělilo, že model S700i se podle plánu přestal vyrábět ještě před uvedením modelu K750i na trh. Škoda, že tato informace nezazněla už na minulé tiskové konferenci, kde jsme zástupcům výrobce pokládali otázky, jak chtějí funkčně horší a dražší novinku S600i postavit proti vybavenějšímu staršímu telefonu. Pokud by se vědělo, že S700i končí, byla by situace hned jasnější.

Diskuze (17) Další článek: Hry pro mobily: nejlepší plošinovky (Java i Symbian)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Sony Ericsson S700i, Konec, Konec prodeje, Son, Prodej


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31