Sony Ericsson už myslí na Valentýna

Sony Ericsson připravil pro uživatele svých mobilních telefonů speciální valentýnskou nabídku. Váš mobil tak okamžitě můžete přizpůsobit svátku zamilovaných. Stačí navštívit internetové stránky Sony Ericsson a ihned můžete vybírat ze čtyř valentýnských možností, tři z nich jsou zcela bezplatné.

Bezplatné kategorie: První z kategorií jsou Zamilované návrhy, což jsou tapety, které můžete rovněž využít jako přílohu do MMS zprávy a odeslat ji jako Valentýnku. Druhou bezplatnou možností, jak si zpříjemnit svátek zamilovaných jsou vyzváněcí melodie a nakonec můžete svůj mobil zvelebit pomocí romantických schémat.

Placená kategorie: Pokud si chcete zahrát jednu z Valentýnských java her, Party Night Casanova nebo Party Night Diva, tak za jednu hru zaplatíte částku 84,90 Kč. Hry lze objednávat pomocí textové zprávy.

Tyto kategorie rovněž naleznete na wapových stránkách wap.sonyericsson.com, při stahování motivů do mobilního telefonu pomocí připojení k wapu je nutné připočíst cenu za stažená data dle sazebníku vašeho operátora.

Váš názor Další článek: Slevy chytrých telefonů a komunikátorů (aktuální ceník)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Valentýn, Son, Valentýna

Určitě si přečtěte