Sony Ericsson už myslí na Valentýna

Sony Ericsson už myslí na Valentýna

Sony Ericsson připravil pro uživatele svých mobilních telefonů speciální valentýnskou nabídku. Váš mobil tak okamžitě můžete přizpůsobit svátku zamilovaných. Stačí navštívit internetové stránky Sony Ericsson a ihned můžete vybírat ze čtyř valentýnských možností, tři z nich jsou zcela bezplatné.

Bezplatné kategorie: První z kategorií jsou Zamilované návrhy, což jsou tapety, které můžete rovněž využít jako přílohu do MMS zprávy a odeslat ji jako Valentýnku. Druhou bezplatnou možností, jak si zpříjemnit svátek zamilovaných jsou vyzváněcí melodie a nakonec můžete svůj mobil zvelebit pomocí romantických schémat.

Placená kategorie: Pokud si chcete zahrát jednu z Valentýnských java her, Party Night Casanova nebo Party Night Diva, tak za jednu hru zaplatíte částku 84,90 Kč. Hry lze objednávat pomocí textové zprávy.

Tyto kategorie rovněž naleznete na wapových stránkách wap.sonyericsson.com, při stahování motivů do mobilního telefonu pomocí připojení k wapu je nutné připočíst cenu za stažená data dle sazebníku vašeho operátora.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson

Určitě si přečtěte

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

** Uměl neuvěřitelné věci, nebyl drahý, přesto díru do světa neudělal ** Simon měl některé prvky, které dodnes používají moderní smartphony ** Začal se prodávat v létě 1994, tedy před 23 lety

Dnes | Kůžel Filip

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

** Trh smartphonů roste pomaleji než v minulosti ** Jedničkou zůstává Samsung následovaný Applem ** Čínské značky se pomalu ale jistě derou vzhůru

17.  8.  2017 | Láska Jan | 6


komerční sdělení

Komerční sdělení