Sony Ericsson vylepšil design svých stránek

Pokud od dnešního dne zavítáte na stránky švédsko-japonského výrobce mobilních telefonů, všimnete si lehce upraveného designu. Domovská stránka je nyní přehlednější, barevně laděná do příjemných tónů. Proti předchozí, trochu agresivně působící zelenožluté barevné kombinaci zvolili webdesignéři Sony Ericssonu uklidňující fialovou barvu se zesvětleným pruhem v horní polovině stránky.

Klepněte pro větší obrázek
Takto vypadá inovovaný vzhled stránek Sony Ericssonu

Nejprve jsme si mysleli, že každý region má svoje vlastní barevné provedení, neboť ještě včera odpoledne byla k vidění na stránkách britského Sony Ericssonu červená barva. Teď to ale vypadá, že se barevný podklad bude na webu střídat. V době publikování tohoto článku se totiž fialový web proměnil opět na červený. Nechme se tedy překvapit, s kolika barevnými variacemi se na stránkách budeme setkávat.

Klepněte pro větší obrázek
Červený design byl poprvé k vidění na britských stránkách

Co se týče samotného rozvržení stránky, po levé straně najdete jednotlivé nabízené telefony a příslušenství, po pravé straně se objevují aktuální kampaně společnosti a nejdůležitější údaje. Hlavní nabídka zůstává v záhlaví stránky. Upravený design můžete posoudit sami přímo na českém webu Sony Ericssonu.

Diskuze (2) Další článek: Sony Ericsson W960i: fotky a první dojmy

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Design, Son

Určitě si přečtěte