Sony Ericsson W44S: zalamovací, s obrovským displejem, ve stylu Nokie N93

Japonský Sony Ericsson představil zajímavý model W44S. Přijímá digitální TV vysílání i digitální rádio, pracuje v tamních CDMA EV-DO sítích. V těle má jako většina japonských novinek zabudovaný tzv. „Felica modul“, díky němuž může majitel svým telefonem provádět bezhotovostní platby.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson W44S

Displej s úhlopříčkou celé tři palce patří mezi největší na trhu. Disponuje rozlišením 432 × 240 bodů a je možné postavit jej jak horizontálně, tak vertikálně – řešení na způsob Nokie N93. V horizontálním otevření se dá ještě vysunout anténka pro lepší příjem signálu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přesné rozměry jsou 49 × 101 × 24 milimetrů při hmotnosti 146 gramů. Na zadní stěně nechybí fotoaparát s rozlišením 3 Mpx. Vestavěná paměť má kapacitu 115 MB a je dále rozšiřitelná kartami Memory Stick Pro Duo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Ericsson, Nokia, Sony, Sony Ericsson, Displeje, Ericsson, Obrovský displej, Styl, Obr, Displej, Son

Určitě si přečtěte

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

** ZTE mluví o revoluci, ale první rozhodně není. ** Práce se dvěma displeji vypadá skvěle, ale není kompromisů až příliš? ** Nejvíce vadí předěl mezi displeji, značné rozměry a malá baterie.

18.  10.  2017 | Kůžel Filip | 25