Sony Ericsson W900i bude levnější, ale Vánoce nestihne

Nejvybavenější Walkman Sony Ericssonu s označením W900i zklamal mnohé své potenciální zákazníky příliš vysokou cenou. Ta byla původně ohlášena na devatenáct tisíc korun. Telefon sice představuje současný technologický vrchol a má atraktivní design, nicméně je cena přemrštěná. Zavčas si to u Sony Ericssonu uvědomili a předpokládanou cenu snížili, bude stát přibližně 15 990 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson W900i

Po dobré zprávě však přichází i špatná. Telefon nebude k dispozici ještě v prosinci, jak se původně předpokládalo. Na český trh přijde až první týden v lednu.

Všechny dostupné parametry Sony Ericssonu W900i najdete v katalogu mobilů. Více si o Sony Ericssonu W900i můžete přečíst zde a živé fotografie si prohlédněte zde.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Vánoční nabídka, Sony Ericsson W900i, NEST, Son

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7