Sony Ericsson W902: u nás ne, na Slovensku ano. Na cenu se raději neptejte

Sony Ericsson má zdá se velmi neotřelou představu o způsobu jakým opět dobude své ztracené pozice. Ve čtvrtek výrobce představil nový model T700, na pohled sice pěkný, ale funkčně bez jediné inovace. Ten se na náš trh dostane na podzim. Přesně naopak je to s Walkmanem W902. Ten považujeme za nejzajímavější model z poslední doby, ale na český trh se bohužel nedostane. Důvody znají jen tržní analytici českého Sony Ericssonu. Na Slovensku se ale zmíněný Walkman prodávat bude. Důkaz o listopadovém zahájení prodeje u našich východních sousedů se objevil na našem diskuzním fóru a to přímo s odkazem na oficiální internetový obchod Sony Ericssonu.

Klepněte pro větší obrázek
W902 byl představen teprve nedávno. U nás se ale prodávat nebude...

Pravou jde, že se jedná o zajímavý telefon, který měl ale jako většina současných telefonů s kulatým zeleným logem přijít na trh dříve. Směřuji ale k tomu, že po tom co jsem uviděl prodejní cenu W902ky, tak už ji Slovákům zase tolik nezávidím. Necelých 13 tisíc slovenských korun (necelých 10 500 Kč) je totiž dle mého soudu za tento model přemrštěná cena, což je jen další důkaz podivné představy o záchraně značky. K této cenotvorbě bych řekl snad jen jedno: raději si ještě trochu přidejte a nadělte si pod stromeček Apple iPhone 3G nebo HTC Touch Diamond.

Diskuze (42) Další článek: Aktuálně: O2 nakonec přece jen dodá Nokie 5310 za 2 295 Kč

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 3G, Apple iPhone 3G 16GB, Apple iPhone 4GB, HTC Touch, HTC Touch 3G, HTC Touch Diamond, Sony Ericsson W902, Nejzajímavější model, Přemrštěná cena, Son

Určitě si přečtěte