Sony Ericsson W958c Chocolate: čínský padělek kombinující bestsellery

21. listopadu 2006
Banner redakce SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT

Po delší době se v Číně objevily další padělky, tentokrát prošel faceliftem Sony Ericsson W958c. Sony Ericsson prodává v Asii variantu evropského modelu W950i pod označením W958c. Neuplynulo mnoho času od doby, kdy byl telefon uveden na trh a už zde máme padělek, který se honosí designem Sony Ericssonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Čokoládový Walkman

Kryt telefonu je nyní v černé lesklé barvě. Co telefonu opravdu nevěříme, je nápis Chocolate místo loga Walkman pod displejem. Na první pohled je patrné, že klávesnice se svými ovládacími prvky byla zachována, stejně tak i dotykový displej. Nenajdeme zde operační systém Symbian UIQ, ale jen uživatelské prostředí neznámého výrobce, které podporuje dotykový displej. Co je ve srovnání se Sony Ericssonem W958c netradiční, je umístění teleskopického dotykového pera na dolní hraně telefonu. Tady bych se obával jeho ztráty. Na zadní straně nalezneme navíc čočku integrovaného fotoaparátu, jinak se žádné překvapení nekoná.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
To určitě není Symbian UIQ

Je smutné, že „bezejmenní“ výrobci chtějí vydělávat na renomé známých a zavedených značek. Překopírováním designu nejen ochuzují svoji kreativitu, ale také poukazují na to, že zákony jsou na padělatele designu krátké. Věříme, že se nikdo nenechá oklamat nápisem Chocolate pod displejem modelu, protože čokoláda zatím patří jedině do rukou LG.

Diskuze (12) Další článek: Banner redakce

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Best, Pad, Son, Bestseller


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39