Sony Ericsson Xperia X1 bude mít roční zpoždění

Sony Ericsson umožňuje na svém webu nahlédnout do kalendáře plánovaného uvedení nových telefonů na trh. Vypadá to, že funkce je to spíše neveřejná a tento odkaz by měli znát asi jen interní pracovníci. Co webmasteři ale nezakáží, je dovoleno, a nám se tak podařilo získat zajímavé údaje, které prozrazují, kdy by se měly modely představené na veletrhu CES v Las Vegas a na kongresu v Barceloně dostat k nám do České republiky.

Klepněte pro větší obrázek 
První Windows Mobile zařízení od Sony Ericssonu si dá zřejmě pořádně na čas

Následující tabulka je seřazena podle data uvedení na trh. První sloupec Coming Soon uvádí datum oficiálního představení telefonu, Release je potom datum vpuštění do prodeje.

Klepněte pro větší obrázek

Z tabulky je jasné, že komunikátoru Xperia X1, na který se všichni fanoušci začali okamžitě těšit, se hned tak nedočkáme. Výrobce jej plánuje uvést na trh až přesně rok poté, co byl představen v Barceloně. A to nám manažeři Sony Ericssonu slibovali druhé pololetí 2008, co se dá dělat...

Hudební radiotelefony R300 a R306 se na náš trh očividně také zrovna dvakrát nehrnou, v jejich případě je rozdíl mezi představením a samotným uvedením půl roku, resp. 8 měsíců. Na léto je plánován také nástup véčkového Walkmanu W980i s vnitřní pamětí 8 GB a dvou lowendových klasiků T270i a T280i, kterými se nejspíš podle nového systému značení telefonů uzavře nejstarší modelová řada T.

Velkým dnem Sony Ericssonů bude 26. květen, kdy na pulty prodejen vtrhnou zároveň čtyři mobily představené na kongresu v Barceloně a přidá se k nim první Walkman s GPS W760i. Zájemci o některý z nových Cyber-shotů C702, C902 nebo smartphonů G700, G900 se Symbianem UIQ z nové řady G by si měli udělat výraznou poznámku v kalendáři.

Už začátkem května se o slovo přihlásí sice méně vybavený, ale zato konstrukčně zajímavý Walkman s flipem W350i. Nejkratší dobu budeme čekat na stylová véčka Z555i a Z770i, hranatý véčkový Walkman W380i se dostává do obchodů právě dnes.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Xperia, Ericsson, Zpoždění, Sony Ericsson Xperia X1

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

Včera | Láska Jan, Miksa Martin | 54

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

Včera | Pospíšil Aleš | 1

Sony Xperia XZ1 Compact: důstojný nástupce vymírajícího druhu [recenze]

Sony Xperia XZ1 Compact: důstojný nástupce vymírajícího druhu [recenze]

** Jeden z mála kompaktních a dobře vybavených smartphonů na trhu ** Xperia XZ1 Compact běží na nejnovějším Androidu 8.0 Oreo ** Fotoaparát Motion Eye umožňuje tvořit super slow-mo videa

15.  10.  2017 | Měchura Milan | 57


komerční sdělení

Komerční sdělení