Sony Ericsson Z500i: véčko se dvěma barevnými displeji

Dalším dnes představeným telefonem společnosti Sonny Ericsson je model Z500i. Jedná se o mírně modifikovaný typ Z500, který byl představen již v březnu a předurčen pro americký trh. Novinka s označením Z500i se bude prodávat pro změnu v Evropě a Asii.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson Z500i

Jedná se o véčkový mobil, který neoplývá designovými výstřelky a v úhledném, elegantním kabátku nabízí standardní funkční výbavu. A co můžeme od nového telefonu čekat? Především podporu rychlého datového přenosu v síti EDGE a technologie Push to talk. Bude fungovat v sítích GSM 900/1800/1900 Mhz.

Zobrazení zajišťují dva barevné displeje; vnitřní zobrazí pětašedesát tisíc barev, vnější si vstačí se čtyřmi tisíci. V telefonu můžete přehrávat video a vestavěný VGA fotoaparát lze využít i pro jeho natáčení. Do přístroje je možné nahrávat javové aplikace. Pro spojení s počítačem však poslouží pouze datový kabel, infraport nebo Bluetooth chybí.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Véčko, Ericsson, Barevný displej, Son, Displej

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9