Sony Ericsson za loňský rok prodělal desítky milionů dolarů

Ze zveřejněných finančních výsledků Sony Ericssonu vyplývá, že tento výrobce v minulém roce prodal 96,6 milionů přístrojů. Zprávy z roku 2007 jsou o něco veselejší, tehdy Sony Ericsson prodal 103,4 milionů zařízení. Celkovými finančními výsledky nejvíce zahýbala poslední čtvrtina roku 2008, kdy finálních 73 milionů eur představuje ztrátu výrobce.

Současně s finanční zprávou se svět dočkal potvrzení vývoje mobilu s platformou Android, jeho neuvedením by výrobce nepochybně přišel o slibnou část trhu.

TIP: Podrobnější finanční výsledky společnosti Sony Ericsson za poslední čtvrtletí 2008 si můžete prohlédnout na SEmanii

Zdroj: Sony Ericsson

Diskuze (42) Další článek: Samsung ukázal další osmimegapixel s TouchWiz

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ostatní, Ericsson, Rok, Loňský rok, Mil, Dolar, Son

Určitě si přečtěte

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

** Zenfone 4 Pro se pouští do boje s těmi nejlepšími z nejlepších ** Nabízí hodně výkonu, povedené UI a propracovaný fotoaparát ** Cena přes dvacet tisíc korun značí hodně sebedůvěry. Je oprávněná?

Dnes | Vrbacký Jakub

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20