Sony Ericsson zve na festival Rio De Riviera (soutěž o lístky!)

Sony Ericsson zve na festival Rio De Riviera (soutěž o lístky!)

Brněnská Riviera bude místem, kde se již podruhé uskuteční open air festival Rio De Riviera. Stane se tak 19. května a organizátoři si připravili velké lákadlo – účast americké funkové formace Fun Lovin´ Criminals. Hlavním partnerem festivalu je Sony Ericsson.

Klepněte pro větší obrázek

Pro festival bude k dispozici celý areál brněnské Riviery, kde vyroste celkem pět pódií. Na nich se vystřídá přes 40 skupin a djs z celého světa. Hlavní scéna bude koncipována tak, že obří stage bude postavena od vodního kanálu směrem na jih a v areálu vyrostou dále dvě další velká podia (hip hop a taneční stage). Doplňkem bude Red Bull Music Academy a Dnb Stage.

Součástí festivalu bude celá řada doprovodných aktivit jako taneční vystoupení capoiera, bungee jumping, u rampa, graffiti wall, kadeřnická show či beach volejbal a další.

Festival Rio De Riviera směřuje mezi absolutní českou festivalovou špičku a v budoucnu by měl konkurovat takovým akcím jako je Sziged v Maďarsku či slovenská Pohoda. Hlavním poznávacími znaky obří akce budou moderní dramaturgie mapující aktuální hudební směry a vysoká kvalita technického, vizuálního a organizačního provedení akce.

Podrobné informace o festivalu najdete na webu www.rioderiviera.cz.

Sony Ericsson poskytl tři páry vstupenek na tuto akci, které můžete získat v jednoduché soutěži. Do diskusního fóra napište co nejvtipnější básničku na téma Kriminál. Přispívat mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé (registrace je rychlá a samozřejmě zdarma). Básnička musí mít minimálně čtyři verše (čtyři řádky), jinak její podoba závisí zcela na vaší kreativitě. Ukončení soutěže proběhne ve čtvrtek 3. května, tři výherce vyhlásíme následující den, tedy 4. května.

Aby bylo úplně jasno: každý výherce získá dvě vstupenky na akci Rio De Riviera. Jeden soutěžící může napsat více básniček, získat však může maximálně jednu výhru, tj. dvě vstupenky.

Soutěžní básničky piště sem.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Festival

3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Kovboj 29. 4. 2007 20:38:07
    http://www.gaudeamus-igitur.cz to teda neni. Je to neco jako majales...
  • mach 29. 4. 2007 18:10:04
    Gaudeamus je veletrh pro par studentu :D
  • Kovboj 29. 4. 2007 12:33:32
    Jsem zvědavý kam s e to tam vleze. protože vím jak málo místa bylo když...
Určitě si přečtěte

Recenze Essential PH-1: „Zkouší vystoupit z řady, ale...“

Recenze Essential PH-1: „Zkouší vystoupit z řady, ale...“

** Essential Phone od Andyho Rubina jde konečně do prodeje ** Zahraniční redakce oslovil nejen svým futuristickým vzhledem ** Špičkovou výbavu přitom nabídne za velmi sympatickou cenu **

Dnes | Miksa Martin | 3

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

** Uměl neuvěřitelné věci, nebyl drahý, přesto díru do světa neudělal ** Simon měl některé prvky, které dodnes používají moderní smartphony ** Začal se prodávat v létě 1994, tedy před 23 lety

Včera | Kůžel Filip, Láska Jan | 2

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

** Evropské ceny odborníků na spotřební elektroniku mají své vítěze ** V mobilní sekci převládá Huawei, nejcennější trofej získal Samsung ** Ceny také objevují jednu neznámou značku

Včera | Láska Jan


komerční sdělení

Komerční sdělení