Sony Ericsson zve na festival Rio De Riviera (soutěž o lístky!)

Brněnská Riviera bude místem, kde se již podruhé uskuteční open air festival Rio De Riviera. Stane se tak 19. května a organizátoři si připravili velké lákadlo – účast americké funkové formace Fun Lovin´ Criminals. Hlavním partnerem festivalu je Sony Ericsson.

Klepněte pro větší obrázek

Pro festival bude k dispozici celý areál brněnské Riviery, kde vyroste celkem pět pódií. Na nich se vystřídá přes 40 skupin a djs z celého světa. Hlavní scéna bude koncipována tak, že obří stage bude postavena od vodního kanálu směrem na jih a v areálu vyrostou dále dvě další velká podia (hip hop a taneční stage). Doplňkem bude Red Bull Music Academy a Dnb Stage.

Součástí festivalu bude celá řada doprovodných aktivit jako taneční vystoupení capoiera, bungee jumping, u rampa, graffiti wall, kadeřnická show či beach volejbal a další.

Festival Rio De Riviera směřuje mezi absolutní českou festivalovou špičku a v budoucnu by měl konkurovat takovým akcím jako je Sziged v Maďarsku či slovenská Pohoda. Hlavním poznávacími znaky obří akce budou moderní dramaturgie mapující aktuální hudební směry a vysoká kvalita technického, vizuálního a organizačního provedení akce.

Podrobné informace o festivalu najdete na webu www.rioderiviera.cz.

Sony Ericsson poskytl tři páry vstupenek na tuto akci, které můžete získat v jednoduché soutěži. Do diskusního fóra napište co nejvtipnější básničku na téma Kriminál. Přispívat mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé (registrace je rychlá a samozřejmě zdarma). Básnička musí mít minimálně čtyři verše (čtyři řádky), jinak její podoba závisí zcela na vaší kreativitě. Ukončení soutěže proběhne ve čtvrtek 3. května, tři výherce vyhlásíme následující den, tedy 4. května.

Aby bylo úplně jasno: každý výherce získá dvě vstupenky na akci Rio De Riviera. Jeden soutěžící může napsat více básniček, získat však může maximálně jednu výhru, tj. dvě vstupenky.

Soutěžní básničky piště sem.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Festival, Vysoká kvalita

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

16.  10.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 65


komerční sdělení

Komerční sdělení