Sony představuje přenosný repráček, který si v létě můžete vzít k vodě i na kolo

Japonský výrobce představuje přenosný Bluetooth reproduktor Sony SRS-XB10 s funkcí zvýraznění hloubek Extra Bass, který může dělat hudební společnost při letních cestách do lesa, na hory i k vodě. Zařízení je odolné proti postříkání vodou podle stupně krytí IPx5, takže mu nevadí déšť. Díky poutku se dá zavěsit třeba k batohu nebo na řídítka kola.

Reproduktor se spojí se smartphonem pomocí Bluetooth 4.2, párování usnadňuje NFC. Vestavěná baterie má vydržet až 16 hodin přehrávání hudby. Pro docílení stereofonního efektu lze zapojit k jednomu zdroji dva tyto reproduktory. Zařízení ve tvaru válce váží 260 gramů a prodává se v černé, bílé, červené, žluté, zelené a modré barvě. Doporučená cena výrobcem je 1 931 Kč, většina obchodů ale reproduktor nabízí už za 1 490 Kč.

Jak vybrat mobil s nejlepším poměrem výkon/cena:

Diskuze (12) Další článek: Apple má zaplatit 506 milionů dolarů za porušení patentů u procesorů řady A

Témata článku: Sony, Nákup a ceny, Příslušenství, Hudba v mobilu, NFC, Bluetooth, Reproduktory, Son, Kolo, Modrá barva, Chytrý reproduktor, Vestavěná baterie, Bluetooth reproduktor, Párování, Přehrávání, Poutko, Voda, Bass, Repráček, Stupeň krytí, Japonský výrobce, Doporučená cena, Nejlepší poměr, Přenos, Tvar válce


Určitě si přečtěte