Sony prodává sluchátka do vody s vestavěným přehrávačem a říká jim Walkman

Značka Walkman je jedním z klenotů Sony a byla by škoda ji pohřbít, ačkoli kapesní přehrávače na kazety nebo CDčka už dávno odpočívají na hřbitově spotřební elektroniky. Pod názvem Walkman se dnes prodávají buď specializované (a mnohdy i hodně drahé) hudební MP3 přehrávače s displejem, anebo přímo autonomní sluchátka, v jejichž nitru najdeme jak úložiště pro digitální hudbu, tak i přehrávací algoritmy.

Druhým případem jsou i sportovní sluchátka s přehrávačem řady Sony Walkman WS620, která se prodávají ve dvou variantách – model NW-WS623 s kapacitou 4 GB a NW-WS625 s kapacitou 16 GB. Walkmany jsou vhodné do teplot pohybujících se od -5 do 45°C a zároveň jsou odolné podle stupně krytí IP68. Hodí se pro poslech hudby například při tréninku na pláži, tak při plavání. Mohou se ponořit až do hloubky dvou metrů po dobu 30 minut, a to jak v bazénu, tak v moři.

Sluchátka nabídnou technologii Ambient Sound umožňující poslouchat okolní zvuky (známe ji ze sluchátek Sony s aktivním potlačením okolního zvuku), což se může hodit například při běhu na rušné ulici, kdy není vhodné být úplně odizolován od okolí. Kromě autonomního poslechu lze sluchátka přes Bluetooth (párování usnadní NFC) spojit i se smartphonem a využívat je jako klasický headset, kdy je zdrojem hudby telefon. V tomto režimu lze samozřejmě přijímat i vyřizovat hovory.

Na jedno nabití přehrávač vydrží hrát až 12 hodin, při využití režimu „Bluetooth sluchátka“ pak zvládnou 4 hodiny provozu. Walkmany řady WS620 se nabíjí dvě hodiny, k dispozici je ale i rychlé tříminutové nabíjení, které zaručí 60 minut poslechu. Podporovány jsou audiosoubory MP3, WMA, AAC, FLAC. Sluchátka jsou v prodeji v několika barvách za 4 190 Kč, resp. 5 590 Kč. K vyššímu modelu s kapacitou 16 GB dostanete i bezdrátový ovladač na prst.

Témata článku: Nákup a ceny, Sluchátka, Hudba v mobilu, Bluetooth, Walkman

3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Ondrejkovic 9. 8. 2017 8:53:34
    Koupil jsem, vyzkoušel jsem, vrátil jsem. Je to k ničemu. Při použití...
  • Jan Zahradil 8. 8. 2017 22:26:26
    Tak zrovna tenhle typ Walkemnu od Sony už je tu pěknou řadu let, akorát s...
  • jjmc 8. 8. 2017 22:16:24
    Fajn věc, jen ta cena dražší i když kdo si koupí vlajkovou loď má i na ně
Určitě si přečtěte

Jak se zbavit otravného hluku z okolí

Jak se zbavit otravného hluku z okolí

** Dnes vám poradíme, jak se zbavit otravného hluku z okolí ** Potřebujete sluchátka s technologií aktivního potlačení hluku ** Vyzkoušeli jsme dva špičkové modely od Bose a Sony

11.  8.  2017 | Kůžel Filip | 16


komerční sdělení

Komerční sdělení