Sony zavírá službu Style Imaging, kterou využívaly i Sony Ericssony

Dnes mi do e-mailové schránky přišla zpráva, že Sony zavírá svůj mobilně-internetově-fotografický portál Sony Style Imaging. Do konce roku mají uživatelé možnost stáhnout si své snímky do počítače a od 1. ledna je ale definitivní konec.

Pokud nejste úplně v obraze, potom vězte, že Sony Style Imaging je internetové fototoalbum, do něhož je možné nahrávat obrázky z digitálních fotoaparátů a videokamer, ale i z kapesních počítačů vybavených fotoaparátem nebo z fotomobilů. Z telefonů se potom dalo k obrázkům dostat i pomocí wapu. Na Sony Style Imaging se dříve často odkazoval Sony Ericsson, který však už v nové verzi stránek, která se objevila minulý týden, nabízí vlastní službu.

Sony jako důvod pro uzavření webu udává, že poptávka po službě nedosahovala na očekávání. Je ale přesto zvláštní zavírat projekt, který už musí běžet naprosto samovolně, nanejvýš s minimální nutnou podporou. Spojení internetu a digitálního fotografování je navíc naprosto přirozené a nechce se mi věřit, že se Sony této služby úplně vzdá. Spíš bych řekl, že se chystá něco úplně nového.

Diskuze (2) Další článek: Oskar: dobíjení v bankomatech České spořitelny (nyní už oficiálně)

Témata článku: Sony, Ericsson, Son, Definitivní konec, Styl


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39