S Oskarem můžete až rok volat o víkendu zdarma

S Oskarem můžete až rok volat o víkendu zdarma

 n          Předplaťte si tarif Řekni mi, Povídej a Nezavěšuj na 6 měsíců a můžete až rok volat o víkendech do Oskara zdarma

n          Akci můžete kombinovat s Oskarovými zvýhodněnými telefony!

Hledáte stále vánoční dárek, který každého nadchne a přitom je i mimořádně praktický? Pořiďte svým blízkým Oskarovy předplacené tarify a dejte jim tak výhodu, o které sní každý majitel mobilního telefonu  – opravdové a nefalšované volání zdarma!

Pokud si předplatíte jeden z Oskarových Tarifů nové generace, budete moci o víkendech volat do sítě Oskar úplně bezplatně. Tahle nabídka z říše snů vám přitom vydrží třeba i celý dlouhý rok, v závislosti na tom, pro jaký tarif se rozhodnete.

Jak víkendovou 100procentní slevu získat? Stačí si objednat si jeden z Tarifů nové generace – Řekni mi, Povídej a Nezavěšuj. Pokud předem zaplatíte paušál na šest měsíců (tj. u Řekni mi 1500 Kč, u Povídej 3600 a u Nezavěšuj 6000 Kč bez DPH), budete pak moci volat o víkendech do Oskarovy sítě zdarma. U nejnižšího ze zmíněných tarifů platí víkendová sleva půl roku, u Povídej 9 měsíců a konečně v případě tarifu Nezavěšuj si váš mobil o víkendech užije po celý rok.

Nulová cena platí nejen o víkendech, ale též o státních svátcích. Volání o víkendu vám samozřejmě neodčerpává z volných minut, které máte v tarifu obsaženy. Výhodou je i to, že v případě předplacení šesti paušálů neskládáte volací zálohu 1000 Kč. Nabídku můžete dokonce kombinovat i s Oskarovými zvýhodněnými telefony, takže třeba takovou Nokii 3110 můžete s tarifem dostat za fantastických 2577 korun (včetně DPH)! Víkendové volání zdarma je přesně ten typ nabídek, které se neodmítají.

Témata článku: Zdarma

27 komentářů

Nejnovější komentáře

  • ViR 26. 11. 2002 2:07:27
    Jsou to superňoumové Já bych si klidně ten...
  • Dundiel 20. 11. 2002 13:37:04
    Sorry, jedná se o překlep, měl jsem na mysli samozřejmě 3310, navíc, jak...
  • Anonym 20. 11. 2002 11:02:04
    Jasne ze neee... Dyk...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení