Soutěž Fotomobility: foťte auta a vyhrajte

V Mobilitách už rok probíhá mobilně-fotografická soutěž Fotomobility. Každý měsíc vyhlašujeme nové téma, čtenáři nám posílají obrázky, nejlepší zveřejníme v časopisu a tři výherci získají předplatné Mobilit. Nyní pro tuto soutěž nově začínáme využívat internetový deníček HyperBlog, o němž jsme před několika týdny připravili článek.

K čemu nám moblog pomůže? Fotografie, které přijdou na e-mailovou adresu fotomobility@cpress.cz, se okamžitě (během deseti minut) objeví na speciální adrese foto.mobilmania.cz. Zde si každý může obrázky prohlížet, soutěžící se mohou inspirovat, fotografie lze komentovat … a vůbec je takhle větší zábava, než když se obrázky skladují jen na redakčním pevném disku.

Aktuální téma je „Plechovky na čtyřech kolech“. Až do 24. května nám můžete posílat obrázky pěkných i méně pěkných automobilů. Značku, barvu i provedení focených objektů necháme na vás, můžete se zaměřit na veterány i technické novinky. Sami si také rozhodněte, jestli vyfotíte auto stojící o samotě na beskydské louce, nebo dáte přednost „stádu“ aut uprostřed městské zástavby.


I když nechcete soutěžit, na stálé adrese foto.mobilmania.cz si přesto můžete prohlížet zaslané obrázky

Diskuze (7) Další článek: Chystáme crash test mobilů: pojďme vymyslet metodiku

Témata článku: Soutěž, Focený objekt, Foto, Auto


Určitě si přečtěte

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9