Soutěž Fotomobility: výsledky a vyhlášení nového kola

Včera jsme ukončili aktuální kolo soutěže Fotomobility na téma Plechovky na čtyřech kolech. Vyhrali jsme tři výherce, kteří od nás získají půlroční předplatné Mobilit:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Všechny fotografie plechovek a dalších automobilů, které jste nám poslali, najdete na webu Mobilit.

Nové kolo: To jsem já!

Tentokrát chceme prostřednictvím Fotomobilit poznat, pro koho vlastně píšeme. Takže očekáváme fotky, na kterých budete vy, naši čtenáři. Můžete se vyfotit v jakékoli póze, v libovolném oblečení či s roztodivnými účesy. Nezáleží na tom, jaký výraz tváře v okamžiku focení nasadíte. Pro nejlepší výsledky a ideální kompozici doporučujeme fotit se v zrcadle. Pokud ale nemáte zrcadlo po ruce, prostě jenom natáhněte ruku před sebe a stiskněte spoušť.

Návod: fotografii pošlete na e-mail fotomobility@cpress.cz a do předmětu zprávy zadejte slovo FOTKA. Je to nová ochrana proti spamu, se kterým jsme se hodně potýkali. Do textu samozřejmě opět napište, jakým telefonem jste obrázek fotili, a můžete případně přidat i svoji přezdívku, pod kterou jste na MobilManii známí. Obrázky se objeví do pěti minut na stránce foto.mobilmania.cz.

Pravidla: posílat lze pouze fotografie pořízené mobilním telefonem, které mají rozlišení nejméně 320 × 240 bodů a nejvíce 640 × 480 bodů. Nejsou povoleny jakékoli úpravy na počítači. Na adresu fotomobility@cpress.cz je můžete poslat jako MMS, pomocí e-mailového prohlížeče v mobilním telefonu telefonu nebo i z počítače. Vyhrazujeme si právo smazat snímky, které neodpovídají zadání nebo nesplňují podmínky. Všechny texty z předmětu a těla e-mailu se objeví na webu. Pokud nechcete, aby zde byl váš e-mail nebo telefonní číslo, neuvádějte je.


Oživeno:
Dlouho to opravdu netrvalo a v soutěži jsou první fotografie. Slíbili jsme mimořádnou prémii a tady je – veřejné vystavení v této bleskovce (kvůli rozměrům jsme raději vzali druhý snímek, je ale od stejného autora):

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (24) Další článek: T-Mobile se ptá na sexuální orientaci svých zákazníků (+ vyjádření)

Témata článku: Nová ochrana, Soutěž, Foto

Určitě si přečtěte