Soutěž: Hledáme nejvěrnějšího čtenáře Mobilit

Mobility vycházejí již více než deset let, první číslo spatřilo světlo světa 18. ledna 1999. Poprvé ve své desetileté historii jsou navíc Mobility jediným časopisem o mobilech na trhu. Dobře víme, že to by nebylo možné bez přízně vás, našich čtenářů.

Této přízně si samozřejmě vážíme a rozhodli jsme se proto odměnit nejvěrnějšího čtenáře našeho časopisu. Propagační předměty s logy Mobilit od nás získá čtenář, který má doma nejstarší vydání našeho časopisu.

Abyste vyhráli, stačí, když prohledáte skříně a knihovničky, najdete co nejstarší číslo Mobilit a vyfotíte se s ním (stačí fotka z mobilu). Fotku pak pošlete, klidně pomocí MMS, na adresu tomas.dosedel@cpress.cz, do předmětu dejte prosím slovo MOBILITY.

Své fotky můžete posílat do konce týdne (uzávěrka je 1. února ve 23.59.59), v pondělí 2. února pak z došlých fotek vybereme čtenáře, který se vyfotil s nejstarší obálkou. Pokud se více čtenářů vyfotí se stejnou obálkou, odměníme všechny. Výherce budeme informovat e-mailem, jejich jména pak zveřejníme příští týden na MobilManii.

Další článek: T-Mobile mění cenu při volání na zkrácená čísla

Témata článku: Soutěž, Mobil, První číslo

Určitě si přečtěte