Soutěž o paměťové karty Kingston: výherci a nové téma

Máme za sebou další kolo soutěže o paměťové karty Kingston. Hrajeme každý týden o dvě paměťové karty s kapacitou 1 GB. Jak je získat? Stačí vyfotografovat co nejzajímavější snímek mobilním telefonem a zařadit jej do naší galerie. Pravidla soutěže si přečtěte zde.

Klepněte pro větší obrázek
Hrajeme o dvě takové krabičky každý týden

Téma pro minulý týden bylo "auta", a to k příležitosti konání brněnského Autosalonu. Najít dvě nejlepší fotografie nám tentokrát vzalo nebývale mnoho času a oslovili jsme i některé naše externí autory, aby nám s rozodováním pomohli.

Výherci 1GB paměťových karet Kingston za minulý týden:

Kvik9a za fotografii Jiný úhel pohledu

Klepněte pro větší obrázek

Na této fotografii jsme se shodli, protože má nápad a jedná se o zajímavý záběr. Velmi dobře si vede i v hodnocení návštěvníků galerie fotomobilů.

Resider za fotografii Lambo

Klepněte pro větší obrázek

Zdánlivě obyčejná fotografie auta z výstavy. Ale autor před stiskem spouště přemýšel – našel si optimální úhel záběru a mobil úmyslně naklonil, aby auto působilo dynamicky, přestože je v klidu. Ocenili jsme také vhodný ořez a rámeček.

Gratulujeme. Pro příští týden jsme vybrali téma zase o něco obtížnější. Vyfotit nějakou věc umí každý, ale jak si poradíte s fotografováním emocí? S tématem se poperte, jak nejlépe dokážete.

  • Téma: radost

Fotografie můžete zařazovat do galerie až do pátku 22. června, v neděli vyhlásíme další výherce.

Partnerem soutěže je Kingston

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (3) Další článek: Sony UX1: Šikovná hračka pro bohaté

Témata článku: Příležitost konání, Paměť, Karta, Soutěž

Určitě si přečtěte