Soutěž o předplatné: vítězná fotka a nové téma

Před časem jsme vyhlásili čtenářskou fotosoutěž o roční předplatné časopisu Mobility. Dnes vám představíme vítěznou fotku a vyhlásíme nové téma.

Téma pro minulou soutěž bylo "jaro". Vybrali jsme tohoto vítěze:

Klepněte pro větší obrázek

Snímek si nás získal svou elegantní kompozicí. Při pohledu na linie neosetého pole, kontrast s porostem a oblohu s plynoucými mraky mnozí z nás dostali chuť zvednout se od počítače a vyrazit do přírody.

Autora jsme již kontaktovali e-mailem.

Pro příští období vyhlašujeme téma Děti - naše radost. Své fotky můžete nahrávat do Galerie až do 1. června, kdy děti slaví svůj svátek. Soutěžit můžete s fotkami vlastních nebo cizích ratolestí jakéhokoli věku, pokud se sami cítíte jako přerostlé dítě, klidně nám pošlete svůj autoportrét.

Hodnotit budeme především vtip a originalitu nápadu, technickou kvalitu přece jen příliš ovlivňuje fotomobil, takže na ni nebudeme klást takový důraz. Z došlých fotek vybereme jednoho výherce, který od nás získá roční předplatné Mobilit.

Diskuze (3) Další článek: Tričkománie u Vodafonu pokračuje, tentokrát s tématikou časopisu ČiliChili

Témata článku: Téma, Fotka, Soutěž, Vítěz, Předplatné


Určitě si přečtěte

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113