Soutěž s MobilManií o tři LG Viewty

Po luxusním mobilu Prada přichází LG s modelem pro techničtěji založené uživatele. Přední stranu tvoří velký dotykový displej o rozlišení 240 × 400 bodů. 5Mpx fotoaparát s optikou Schneider-Kreuznach a stabilizátorem obrazu má xenonový blesk a umí točit velmi kvalitní video. Soubory formátu DivX přehrává bez nutnosti konverze. Obsah z mobilu si můžete díky TV výstupu prohlížet i na běžné televizi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  
Chcete vyhrát jeden ze tří telefonů LG Viewty? Stačí správně odpovědět na dvě otázky a mít trochu štěstí při tipování odpovědi na otázku třetí.

1. Jaké rozlišení videa umí natáčet LG Viewty?

  • a) 320 × 240 bodů
  • b) 640 × 480 bodů
  • c) 1 024 × 680 bodů

2. Jak velkou má Viewty paměť a jaké podporuje paměťové karty?

  • a) 100 MB a microSD
  • b) 100 MB, žádné karty
  • c) 128 MB, miniSD

3. Kolik čtenářů si přečte tuto recenzi LG Viewty do půlnoci 20. června?


Své odpovědi posílejte ve tvaru MO LG X, Y, Z, kde X, Y a Z nahradíte správnými odpověďmi na první, druhou a třetí otázku (např. MO LG a, b, 123) na telefonní číslo 900 09 10. Z jednoho čísla můžete odeslat libovolný počet odpovědí a zvýšit tak svou šanci na výhru. Pamatujte ale na to, že jedna zpráva vás bude stát 10 Kč. Technicky zajišťuje MobilBonus (infolinka 777 717 535,
help@mobilbonus.cz).

Soutěžit můžete do půlnoci 20. června 2008. Z došlých správných odpovědí vybereme tři čtenáře, kteří se v odpovědi na třetí otázku nejvíce přiblíží skutečné hodnotě. Vítěze kontaktujeme na telefonních číslech, ze kterých hlasovali, telefon jim zašleme během tří týdnů.

Další článek: Sony Ericsson: kromě mobilů došlo i na rychlá data a GPS

Témata článku: LG, Ostatní, LG Viewty, Soutěž, Kvalitní video, Mobil, View

Určitě si přečtěte