Soutěž s O2 o stylové telefony

Až do pondělí máte možnost zapojit se do soutěže o tři mobilní telefony Samsung E740, kterou pořádají naši slovenští kolegové z MobilManie SK. Aby toho nebylo málo, tak na stejných stránkách lze nyní vyhrát také stylové telefony O2 Cocoon a Samsung L760 AIMO, které do soutěže věnoval nejmladší slovenský mobilní operátor O2.

Kromě samotného telefonu můžete získat jako výhru rovněž paušál O2 Voľnosť 250 předplacený na půl roku. Na třetí až páté příčce žebříčku cen jsou dobíjecí kupóny pro předplacenou službu slovenského O2 v hodnotě 950 Sk. Operátorské výhry uplatníte třeba při cestě k našim východním sousedům.

Do soutěže vstoupíte zde, k získání jedné z výher vám stačí odpovědět na dvě snadné otázky. Po jejich zodpovězení už jen vyplníte své jméno s adresou a v kolence „stát“ vyberete Českou republiku. Soutěžní klání trvá až do 22. prosince, výherce bude zveřejněn na stránkách www.mobilmania.sk.

Témata článku: Operátoři, O2, Telefony, Samsung E740, Samsung L760, Telefon, Soutěž, Styl

Určitě si přečtěte

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14