Soutěž T-Mobilu „Co je cool“ nemá úspěch

O soutěži „Co je cool“ jsme na MobilManii poprvé napsali už před měsícem. Je velmi podobná našim Fotomobilitám: obrázky z fotomobilu zaslané na speciální číslo se objeví na stránce www.t-zones.cz/cool a na wapu potom uživatelé hlasují, které jsou nejlepší.

O soutěž však není vůbec zájem. V jednotlivých vyhlášených kategoriích najdete jen dva-tři obrázky, výjimkou je jen sekce s domácími mazlíčky, kde je jedenáct obrázků. I v kategorii Euro 2004, kde výherce získá zájezd na finálový zápas do Portugalska, je jediný snímek! Pokud chcete na výlet, vyfoťte jakýkoli fotbalový motiv, párkrát pro něj na wapu zahlasujte a máte velkou šanci na výhru. Stejná rada platí i pro další kategorie, kde lze vyhrát Playstation, Apple iPod, skateboard a další ceny.

Nevím, kde je chyba. Soutěž je podle mého názoru velmi atraktivní a zábavná, T-Mobile ji navíc propaguje na titulní straně svého velmi navštěvovaného webu. Výsledky jsou ale zarážející. Jak je možné, že v soutěži „Co je cool“ nikdo nehlasuje, když do minulého kola Fotomobilit, kde je výhrou pouze půlroční předplatné časopisu, přišlo přes dvě stě fotografií?

Diskuze (22) Další článek: Známe cenu Siemensů S65 a C65

Témata článku: Cool, Mobil, Soutěž, Playstation APP


Určitě si přečtěte

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21