Soutěžte s O2 o zájezd do Kanady

Mobilní operátor O2 si pro své zákazníky připravil novou soutěžní hru o zájezd do Kanady a další věcné ceny. Pro účast si stačí objednat java hru FIFA 08 za 90 Kč, a to pomocí textové zprávy ve tvaru JHRA V666 odeslané na telefonní číslo 999888.

Každý 500. automaticky postupuje do druhého kola a každý 100. obdrží link na stažení libovolné hry od EA z portálu O2 Active zdarma. Nominace do soutěže probíhá až do 1. března. V druhém kole se vítězové 1. kola utkají ve hře FIFA 08 jeden proti jednomu. Pokud se probojujete turnajovým pavoukem až na vrchol, vyhráváte skvělou věcnou cenu, ale hlavně postupujete do mezinárodního kola.

Ve třetím kole budou mezi sebou bojovat vítězové národních kol z 5 evropských zemí o týdenní zájezd do Kanady pro dvě osoby s ubytováním v luxusním hotelu. Na další výherce poté čekají ceny v podobě plazmové televize, herní konzole Sony Playstation 3 či návštěva v největší herní továrně na světě.

Témata článku: Operátoři, O2, Soutěž

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14