Speciální slipy chrání muže před zářením z mobilů

Některé výzkumy zabývající se vyzařováním mobilních telefonů dospěly k závěru, že vyzařování mobilů může mít vliv na neplodnost mužů. Výzkum maďarské univerzity v Szegedu například uvádí, že až 30% mužů, kteří nosí své mobilní telefony v kapse u kalhot, tedy blízko svých genitálií, má poruchou plodnosti. Přestože jiný výzkum tento vyvrátil, obecně se má za to, že vyzařování z mobilních telefonů vliv na plodnost mít může.

Klepněte pro větší obrázek

Jednapadesátiletý Švýcar Andreas Sallmann nebral tato zjištění na lehkou váhu a vyvinul nové pánské slipy s antiradiační ochranou. Kromě bavlny a lycry jsou na slipech použity i tenké kovové vodiče, jejichž síť zajistí nutné odstínění všeho škodlivého elektromagnetického záření. Tvůrce říká, že lze jeho slipy prát běžně v automatické pračce a to až na 60° C. Zatím bylo vyrobeno 4000 kusů těchto slipů, 500 kusů výrobce rozdal zájemcům k testování, kteří se přihlásili prostřednictvím e-mailu. Po nezbytném testování a zmapování poptávky trhu se může rozjet velkovýroba. Slipy se vyrábí výhradně v černé barvě, ve velikostech S, M, L a XL.

Diskuze (33) Další článek: Logitech HS200: hudba přes Bluetooth

Témata článku: Záření, Speciál, Prostřednictví e-mailu, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136