Speed Racer: nový film, hra a soutěž na t-zones

Po pěti letech od trilogie Matrix přicházejí bratři Wachovští s dalším filmovým počinem. Jmenuje se Speed Racer a jak je obyvklé u většiny očekávaných novinek, doprovodí nástup do kin (v Česku 8. května) také hra Speed Racer. A jak je dobrým zvykem u T-Mobile, připravil operátor k této hře soutěž o zajímavé ceny.

Princip je velmi prostý a jednoduchý. Každý stý zákazník, který si Speed Racer stáhne z t-zones od 12. do 25. května, dostane MP4 přehrávač ATMT V-Play. To ale není všechno. Kromě toho každý padesátý, získá USB memory stick s kapacitou 2 GB. Nabídka platí do vyčerpání zásob, prostě kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Klepněte pro větší obrázek
Abyste věděli, o čem je řeč: přehrávač ATMT V-Play

Se Speed Racer si užijí nejen příznivci klasických závodních her. Díky tomu, že film je adaptací slavného animovaného seriálu, čekají na řidiče futuristické vozy i závodní dráhy a špičková 3D grafika. Šampióném se může stát jen jeden a umění Car-Fu musí ovládat bez chybičky.

Témata článku: Software pro mobily, Film, Soutěž, Hra

Určitě si přečtěte

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

** Máte starší telefon který nepoužíváte? Nevyhazujte jej. ** S projekty UpCycling mu můžete dát nový smysl. ** Může z něj být třeba herní konzole, kamerový systém či stroj na těžbu Bitcoinu

5.  11.  2017 | Miksa Martin | 2

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 9