Speed Racer: nový film, hra a soutěž na t-zones

Po pěti letech od trilogie Matrix přicházejí bratři Wachovští s dalším filmovým počinem. Jmenuje se Speed Racer a jak je obyvklé u většiny očekávaných novinek, doprovodí nástup do kin (v Česku 8. května) také hra Speed Racer. A jak je dobrým zvykem u T-Mobile, připravil operátor k této hře soutěž o zajímavé ceny.

Princip je velmi prostý a jednoduchý. Každý stý zákazník, který si Speed Racer stáhne z t-zones od 12. do 25. května, dostane MP4 přehrávač ATMT V-Play. To ale není všechno. Kromě toho každý padesátý, získá USB memory stick s kapacitou 2 GB. Nabídka platí do vyčerpání zásob, prostě kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Klepněte pro větší obrázek
Abyste věděli, o čem je řeč: přehrávač ATMT V-Play

Se Speed Racer si užijí nejen příznivci klasických závodních her. Díky tomu, že film je adaptací slavného animovaného seriálu, čekají na řidiče futuristické vozy i závodní dráhy a špičková 3D grafika. Šampióném se může stát jen jeden a umění Car-Fu musí ovládat bez chybičky.

Témata článku: Software pro mobily, Film, Hra

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

10.  8.  2017 | Láska Jan | 30