Stáhněte si Machinarium a další aplikace v rámci Red Stripe Deals

Tím nejdůležitějším v ekosystému každé platformy jsou bezpochyby aplikace. Ne všechny jsou však zdarma. Statistiky dlouhodobě ukazují, že nejčastěji za aplikace platí uživatelé systému iOS, za nimi jsou uživatelé Windows Phone a na opačném konci jsou majitelé zařízení s Androidem. Vývojáři se však samozřejmě snaží nalákat uživatele i prostřednictvím slev. V jednotlivých obchodech tak naleznete sekce, které právě zlevněné aplikace sdružují. V Google Play je to sekce Výprodej aplikací, v hranatém Windows (Phone) Storu jsou to pak tzv. Red Stripe Deals.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ve Windows Storu pro počítače a tablety je Machinarium se slevou 50 %.

Zde se každý týden objevuje šestice aplikací, které jsou po dobu 7 dnů zlevněny minimálně o 50 % oproti svojí obvyklé ceně. A právě tento týden se zde objevila mobilní verze jedné z nejúspěšnějších českých počítačových her, logické Machinarium. Oproti stokoruně, kterou za ní vývojáři požadují obvykle je následující týden o 60 % levnější. Spolu s touto aplikací se ve zmíněném výběru objevuje také další velmi pěkně graficky zpracovaná hra Mush. Ta se navíc může chlubit podporou Xbox Úspěchů (Xbox Achievments).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ve hře Mush na vás čeká dvanáct různých světů.

Pokud jste často na cestách nebo vám nefunguje myš či touchpad u počítače, může se vám hodit aplikace PC Remote Pro. Jejím prostřednictvím totiž můžete na dálku ovládat svůj spárovaný počítač. Konečně může zmínit také aplikace Space Weather. Jedná se, jak už název napovídá, o počasí z vesmíru. Můžete tak sledovat na 50 různých jevů, mezi kterými nechybí intenzita slunečních erupcí nebo výskyt geomagnetických bouří. Aplikace nabízí také živé snímky Země.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Udělejte si z telefonu dotykovou plochu pro svůj počítač nebo sledujte vesmírné počasí skrze zlevněné aplikace.
Váš názor Další článek: Stáhněte si tapety ze Samsungu Galaxy Alpha

Témata článku: Mobilní aplikace, Windows, Nákup a ceny, Mobilní hry, Red, Aplikace, Rám, Následující týden, MAC

Určitě si přečtěte